Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megváltozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltozzak?

Figyelt kérdés

Kicsit introvertált vagyok de ezen változtatni szeretnék mert így nehezen lesz barátnőm ha ilyen maradok. Az ismerőseim mind azt mondják,hogy ne változzak meg mert én így vagyok jó és aki introvertáltnak született az ne akarjon extrovertált lenni.

18/F


2015. aug. 12. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni hogy akarsz e változni vagy sem. Ha szeretnél majd egyszer egy barátnőt magad mellé akkor nem árt ha az ember kicsit nyíltabbnak és spontaneitásnak lenni. Egyébként volt már barátnőd?
2015. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jársz szórakozni?

Én is 18 éves srác vagyok,alapvetően zárkózott,de tudom,hogy ez nekem nem jó,és 2 év alatt teljesen megváltoztam. Van önbizalmam,bátran beszélgetek lányokkal,teljesen ismeretlenekkel is. Emiatt sok bulira hívnak,mert nyitott vagyok,és általában kellemes társaság mindenki számára. Nem harapnak az emberek/lányok,társas lény vagyunk tehát változtass szerintem.

2015. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szandi1993 ***** válasza:
Hát szerintem is a te döntésed. De mások miatt ne változz szerintem. :)
2015. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!