Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki ha 13 évesen úgy gondolom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 13 évesen úgy gondolom hogy nem bántam meg h még nem csókoloztam?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim közül 1-2 ember már igen. Nekem nincs láthatáron fiú csak bejön valaki. De CSAK bejön, de úgy gondolom hogy ha bejönnék neki akkor sem járnék vele, mert az első járást, csókot szerelmesen szeretném megtenni és még van rá időm. Rosszul gondolom?
2015. okt. 23. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Még kicsi vagy, van rá bőven időd min. 2-3 év múlva kegyen csak barátod!!
2015. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gondolod rosszul :D Csak akkor tartsd magad ehhez ;)
2015. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont szeretnék szerelmes lenni, de úgy érzem soha nem leszek az.
2015. okt. 23. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezert vagy meg kicsike butacska
2015. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki én 15 éves vagyok és még nem csókolóztam mostmár kezd zavarni de téged még 13 évesen ne zavarjon :)
2015. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
14 vagyok még nem csókolóztam.Bár már sok barátnőmnek van szerelme vagy legalábbis nagyon tatszik nekik egy-egy fiú de én nem érzek semmit egy fiú iránt se.
2015. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!