Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A napokban összejöttem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokban összejöttem egy sráccal (14) akit nagyon szeretek (13) de még nem csókolóztam soha életembe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval már készülünk az első csókra de én még sohasem csókolóztam, de szerintem ő már igen. És félek az első csóktól! Nem tudom mit hogy kell >< és nagyon megköszönném ha ezt valaki leirná, hogy hoyg kell mit kell csinálni a nyelvemmel stb.

#csók #szerelem félek
2015. szept. 22. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Na! Szia! Hát... Lehetne mondjuk azzal az ilyen sima csókkal kezdeni, amihez nem kell nyelv... Ez olyan az ajkaitokkal harapdáljátok egymást... De ha mindenképp nyelves lesz, akkor hagyd h vezessen, ne izgulj, csak éld át az elsőt! Lehet h nyálasnak fogod hinni, de belejöttök majd, am a nyelveddel simogasd az övét, utánozd le a mozdulatait... És elsőre lehet h jobb a rövidebb... Aztán jöhet a második kör... Am keresd vissza mert kis ezer milliárd ilyen kérdés van, és biztos találsz jobbat is!
2015. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaaa! És vigyázz h a fogatok ne koccanjon össze meg h nem harapd meg a nyelvét... Ennyi az egész! Nem kell félni!

1. Voltam

2015. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gy.dav. válasza:
Főleg ne egyszerre a ketőt...ne harapd és érintsd a fogadat az övéjéhez mert nem 1x éltem át és iszonyat szar érzés...inkább csak bízd rá magad 15/f
2015. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább megmutatom. Írj
2015. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!