Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki ezt a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki ezt a női logikát?

Figyelt kérdés

Minden csaj ezt írja: "nem gondolom magam szépnek" de azért még úgy mellékesen hozzáteszik: "még ha sok srác az ellenkezőjét állítja is ennek"


Ennek mi értelme? Kivel akarjátok elhitetni, hogy nem gondoljátok magatokat szépnek? Vagy ezzel akartok kicsalni még több elismerést? Fuck női logika.



2014. ápr. 8. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak tartják magukat, csak közben szerénynek is akarják mutatni magukat.
2014. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet őket megérteni, ennyi.
2014. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze ilyenkor az illetékesek nagyban lapulnak.
2014. ápr. 8. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan megnyilvánulások, mint amikor azt mondjuk, hogy: "Nem tudok én focizni, de mégis én rúgtam nyóc gólt a menőknek!", vagy: "Hülye vagyok a kocsikhoz, de három perc alatt kicseréltem a főtengely szimeringet!" Ennyi...
2014. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nőket nem megérteni, szeretni kell. I think.
2014. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezek rejtett célzások amivel dicséretet akarnak kicsalni? Elég gázul csinálják, ha még azt sem veszik észre, hogy önmaguknak is ellent mondanak ilyenkor..
2014. ápr. 8. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:

mi ebben a hihetetlen? nekem pattanásos az arcom-persze nem.hiszem el mikor azt mondták "szép az arcod"...vmit mondania kellett..


minden nőnek van amivel nincs megelégedve..haj, has,mell , vagy fenék.. attól lehet hogy másnak bejön és megdicséri.."attöl még gondolhatja a nő azt hogy nem tartja magát szépnek , de közb e megdícsérik"

2014. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már megfejtettem, mire gondol a Nő!

Csak közben meg meggondolta magát... -.-

2014. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
A nők és a logika az két nagyon távol álló dolog,nőkben ne keress logikát komolyan mondom.A többségük ösztön alapján cselekszik,meg a "megérzések" alapján.
2014. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gál Timii válasza:

Azér' mondta h mond azt h 'Jajj,ez nem igaz'...és utána eszébe jutott h ez ugy hangzik mintha depis lenne v h masok csunyának látnák..ezert tette hozzá h "még ha sok srác az ellenkezőjét állítja is ennek".

A nők bonyolultak..jobb lesz ha hozzászoksz ;D

2014. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!