Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges szeretni azt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofi~ kérdése:

Lehetséges szeretni azt aki megbántott?

Figyelt kérdés
Lehetek olyanba szerelmes aki ellőtte 3 hónappal borzalmasan megbántott? Velem megtörtént de ő nem emlékszik rám. Normális ez???

2015. okt. 24. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Te szereted ha ütnek?

Ha megbántott, akkor olyan ember, akit utálnod kellene!

2015. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ütött meg lelkileg alázatot a porig és valahogy nemtudok rá mérges lenni és szerelmes lettem belé......:(
2015. okt. 24. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Hány olyan kapcsolat van ahol a pörba tiporja az egyik fél a másik lelkét a másik meg ennek ellenére szereti.
2015. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz, engem is megbantottak, de neha meg arra gondolok mennyire szeretnem ot latni... Keress valakit, aki elfelejteti veled.
2015. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2015. okt. 24. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mar hogyne! En is szeretek egy leányt, ki ennek meg tudása után ahol csak lehetett a porba tiporta a lelkem, de ettől függetlenül meg most is szeretem...
2015. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a lányok képesek ilyenre.
2015. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!