Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal most feküdnénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most feküdnénk le először! De az a baj hogy valaki mindig itthon van! Esetleg szerintetek éjjél kéne csinálnunk?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Hat...ha az agy nem nyikorog max akkor lehetne éjjel

Amúgy akkor is "veszélyes" lehet ( mármint a többi ember miatt)

2015. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátom 16 én 15 Én amúgy azt gondoltam hogy este elmegyünk sétálni úgyis itt van egy,, kisebb erdő" nem messze tőlünk és ott esetpeg megtörténhetne amúgy mimd2 szüzek vagyunk! Szerintetek jó ötlet?
2015. okt. 25. 01:15
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
15 éves és pár nap múlva már nem szűz. Az ilyenek miatt nem lépnek velünk kapcsolatba a Földönkívüliek. Tanuljál, kislány, mert ebben a korban azzal kell foglalkozni, pláne Magyarországon. Ha nem ott vagy, akkor is. Vicc, hogy még fizikai órája sem volt, vagy alig, de már nem szűz. Komolyan, emberiség, pls!
2015. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*fizika órája*! Telefon, pls! :D
2015. okt. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben? Remélem ez 1 rossz vicc. Szüzek vagytok mind a ketten, és egy erdőben akarjátok elveszíteni? Kiégtem, megyek aludni.
2015. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum temetőben.
2015. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Jajj nemar xd tuti kamu kerdes.. Ilyeen hulye senki sincs. Mibe fogadtatok, hogy ezt ki kellett irnod? :D
2015. okt. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nem kamu. Ha olvasgat itt az ember rájön hogy ezek nem kamu kérdések. Egyszerűen ilyenek , itt nevelkednek a fiatalok. Az interneten egy pár barom kérdés-feleletből azt hiszik ez a trendi.
2015. okt. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felkészültél rá?Gumi, fogamzásgátló és mindez együtt alkalmazva.Nem hiányzik neked semmi maradandó baj ugye?Olvass utánna a biztonságos szexnek.Várjatok més egy hetet, amíg elmennek a temetőbe a szülők megemlékezni a halottjaikról.
2015. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pörölycápa válasza:

Ha nem nyikorog az ágy, akkor lehet éjjel. Vagy a barátodhoz nem tudtok átmenni, hátha náluk van olyan időszak, amikor nincs senki otthon? Vagy aki otthon van az épp elfoglalt valamivel, és nem fog titeket zavarni?

Ha zárható a szobád, akkor ha bezárnátok nem kéne amiatt aggódni, hogy rátok nyitnak. A zajt meg ki lehet úgy szűrni, hogy betesztek zenét a háttérbe. Vagy akár egy filmet. És akkor "filmnézés" közben talán nem fog senki sem zavarni titeket.


Erdőbe nem mennék, főleg nem első alkalommal, ahhoz több kényelem kell, és ott is ugyanúgy észrevehet valaki épp arrajáró személy (oké, ő csak egy idegen, de akkor is kellemetlen lebukni). Ráadásul ott most hideg van! Én anno pettingeltem az első barátommal erdőben, de nem tudtam magamat annyira elengedni, állandóan azt kellett figyelni hogy nem jön-e valaki, minden kis neszre ugrottunk...

2015. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!