Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem eseten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem eseten hogy felejtsek könnyen? Tudom hogy nem igy megy, de nemhiszem h megoldás ha törlöm a számát meg közösségi oldalakról . Ráadásul osztály társak vagyunk.15/l

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk. Amúgy foglald le magad dolgokkal (pl. tanulással, vagy ha van hobbid, azzal), és nem lesz időd, hogy eszedbe jusson.

Suliban pedig alakíts ki egy baráti kört, azokkal legyél, szórakozz.

2015. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mar betegeknek tűnik, mindig ugy érzem hogy nez egyszerűen fura az egesz. Ha ketten beszelunk en mindig zavarba vagyok o meg fura dolgokat csinál (érintkezik velem sokat meg ciki kérdéseket tesz fel ).

Múltkor viszont elmondtam neki h tetszik, de aztmondta h nincs esélyem nála . A barátaim meg akik körülöttem vannak mindenki aztmondja hogy latszik h érez valamit. Meg az is nehézség hogy ugye lány vagyok, es o is az. Lehet hogy csak nem meri vállalni? Azt mondta h nem szereti a lányokat de valami reménykedés miatt azt érzem h hazudott . Ötlet?

2015. okt. 25. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs reménytelen... Hasonló helyzetben voltam a Te korodban. Belezúgtam egy srácba, nem voltam szép lány, ő pedig környék legjobb pasija volt, mindenki ismerte. Esélyem nulla, a legszebb nők villogtak mindig az oldalán, engem észre sem vett.Évekkel később összejöttem egy sráccal, sokszor aludtam nála, így azon a napon is, mikor ő épp dolgozott, és mondta hogy jön hozzá 2 ismerőse (fiú-lány) akik ott alszanak egy éjszakát, engedjem be őket. Csengettek, kinyitom az ajtót, és kb a pofám leszakadt, mikor megláttam azt a srácot, akiért évekig rajongtam. Barátnője elment tusolni, mi pedig azidő alatt beszélgettünk, és ott kezdett az álmom valóra válni. Ott még nem jöttünk össze, sőt, az akkori barátommal sem miatta szakítottam, de szép lassan felépítettünk egy baráti viszonyt, onnan jött a mindent elsöprő szerelem. 21 lehettem,mikor megkaptam teljesen. :) Szóval nyugi, ne kapkodj, szép lassan kialakulnak a dolgok, ha valóban összetartoztok.
2015. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat . Szerencsés vagy utolso ez azert eleg kevés embernek alakul igy. De ugye en lány vagyok es itt bonyolultabb a helyzet . En nem rajongok érte egyszerűen csak vonzódom hozza de eleg durván. Amiket irtam neki meg se nézte, az utan miután elmondtam neki a dolgokat .
2015. okt. 25. 11:14
 5/5 donne válasza:
szerintem nézz szét neten, biztos vannak még kíváncsi tinik akik lezbiskedni akarnak....!!
2015. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!