Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok volt osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok volt osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes. Ő egy évvel idősebb nálam,de szintén kilencedikes. El akarom neki mondani valahogy, hogy mit érzek iránta, de ha találkozok vele személyesen, akkor is csak a buszmegállóban, ahol ketten-hárman biztos vannak vele. Arra gondoltam, hogy (mivel elég félős fajta vagyok) elmondom neki Facebookon, hogy szeretem és elhívnám randira. De félek, hogy ha elutasít, akkor elmondja másnak is, akik eddig is piszkáltak, ha pedig elmondja nekik, akkor még jobban fognak csesztetni. Mit csináljak?

2015. okt. 25. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemetek?

Elősször próbálj meg vele csak beszélgetni. Valahogy érd el, hogy felfigyeljen rád. Köszönj neki a buszmegállóban. Ha már facebook-on beszélgettek utána odamehetsz hozzá szerintem. De ne támadd le rögtön azzal, hogy szeretlek meg ilyenek!!! Csak szépen ladsan haladj. Hozz fel neki néha olyan témákat ami utalhat arra te mit érzel.

Hagyj időt, hogy jobban mégismerjétek egymást.

De fel a fejjel. És sok sikert!!!:) :)

2015. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok,ő lány :D De miről beszélgessek vele? Suliban is csak nagyon ritkán beszélgettünk,nem tudom,mi lenne a közös téma.
2015. okt. 25. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm...hát amit megakarsz tudni róla azt kérdezd meg például. Ha nem tudsz róla semmit úgy még csak vonzódsz hozzá nagyrészt. Légy férfi :D nem tudok jobban segíteni. Próbáld meg valahogy, valamilyen témát felhozni aztán majd megy az magától. Kérdezd meg még a barátaidtól. Azért egy másik fiú tanácsa többet segíthet mint egy lányé :D

Sok sikert!! Hajrá!!!

2015. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából amik közös témák lehetnek: szereti a fociz, ugyanaz a kedvenc csapatunk, de azért fura lenne csak úgy ráírni, hogy mit szól a tegnapi eredményhez. Szereti a magyar rapet, de arról nem nagyon tudom, hogy mit tudnánk beszélni. Ezeket tudom csak elképzelni témaként
2015. okt. 25. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor mit akarsz egyálltalán tőle? Ha nincs ami érdekel és már így állsz hozzá akkor mit akarsz? Legyél kreatív. Hogy akarsz tőle bármit is ha azt mondod nem tudsz semmilyen témáról beszélni vele? Inkább hagyd ha így állsz hozzá.
2015. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!