Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tenylev szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenylev szerelmes belem a fiu vagy csak tettszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki mar tavasz ota irogat nekem es joba vagyunk de en mindig ugy ereztem h tobbet akar mint baratsag en viszont nem. Tobb szor hivott talizni de mindig valamit kitalaltam h ne kelljen elmenni. Most osszel vallotta be h szerelmes belem. Elotte mindig letagadta, azt mondta h csak baratilag hivott volna el de en nem hiszem. Tudja h nem vagyok bele szerelmes de egyfolytaba probalkozik nalam amikor mar megmondatam neki parszor h ne csinalja most is kitalalta h eljon a hazunkhoz ajandekkal, csokival, viraggal... Minden kinek elmondja h mennyire szeret es ezek az emberek odajonnekhozzam es azon probalkoznak h adjak neki egy eselyt meg h olyan aranyos a fiu meg senkit nem szeretett igy. Nem ertem h miert lenne szerelmes belem hiszen mindig o mondja h talalkozzunk, o ir ram de en mindig csak olyan dolgokat irok neki mint egy masik baratnak is irnek szoval nem igazan ertem.

Mit gondoltok?

Ertelmes valaszokat kerek

Elore is koszi



2015. okt. 25. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj azt nem irtam h en 14 eves vagyok a fiu pedig 16.
2015. okt. 25. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Juj! Szerintem mindenképp adj neki 1 esélyt!! :)

Mindenki megérdemli! És figyelj! Lehet, hogy tök jófej lesz... Meg lehet, hogy te is szeretni fogod! Semmit nem tudhatsz eőre... :)

2015. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem ertem h miert lenne szerelmes belem hiszen mindig o mondja h talalkozzunk, o ir ram de en mindig csak olyan dolgokat irok neki mint egy masik baratnak is irnek szoval nem igazan ertem."


Hát pont ezért szerelmes beléd és nem értem, hogy ebben mit nem értesz. Ha meg neked ő nem jön be, akkor meg kell neki mondani, hogy nem és kész. Ha kell, akkor 100x mondod el, hogy nem, előbb-utóbb befejezi. Mással meg ne foglalkozz, hogy mit mond.

2015. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom sokan nincsenek tisztában az "esély" szó fogalmával. Itt nem esélyről van szó, hanem arról, hogy neki tetszik-e a srác. Ha nem tetszik neki, akkor nem kell erőltetni. Döntsd el te, kérdező, hogy mit akarsz, de ha tényleg nem tetszik a srác, akkor mondd el neki, ha kell akkor 100x! :)
2015. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint "próbáld" ki ezt a kapcsolatot :) lehet, hogy idővel neked is többet fog jelenteni, mint barát, de ha nem, akkor meg szakítasz vele, nem a világ vége :)
2015. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!