Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam egy lánnyal hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes vagyok egy lányba, és úgy szeretném tudatni vele, hogy ha ő nem vonzódik hozzám akkor ki tudjam magyarázni hogy nem is vagyok szerelmes belé. (A barátságunkat nem szeretném tönkretenni, ezért nem akarom bevallani neki.)

17/L

Negatív kommenteket nem kérek!



2015. okt. 24. 08:51
 1/8 anonim válasza:
Huh, húzós kérdés... Ebből nem igazán tudsz jól kijönni ! Vagy megkockáztatod a dolgot és elmondod neki, és ő azután máshogy fog rád nézni, vagy nem teszel semmit és tovább élvezed a barátságát :(
2015. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem így:Először menj oda hozzá,kezdj el vele dumálni térj rá a párkapcsolatra(pl.:Van egy barátom és van neki egy pasi/barátnője)és mondd ezt:Figyi elakartam mondani neked valamit régóta!Mégpedig at,hogy tetszel.Remélem te is így érzel!
2015. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak a probléma az hogy mindketten lányok vagyunk... és még nem tudja hogy nekem bejönnek a lányok. :(
2015. okt. 24. 12:34
 4/8 anonim válasza:

Hát talán úgy lehetne kibújni alóla, hogy bevallod az érzéseidet, aztán ha úgy látod, hogy eléggé lesokkolt vagy fura fejet vág, akkor mondhatod, hogy nem szerelemből szereted, hanem mint egy testvért.

Megfogod a kezét és egyenesen a szemébe nézve ezt mondod neki, hogy pl.: Találtam egy nagyon jó barátnőt és azt hiszem,hogy közelebb került hozzám mint egy barát...és ez a barát te vagy. (És ha itt azt veszed észre, hogy nem fogadta túl jól, akkor így folytathatod: Igen, jól hallottad te vagy! A barát már kevés lenne hozzád. Olyan vagy nekem mint egy testvér (nővér/húg). )

2015. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy szerelmes belé. Azt eddig sem tudtad volna titkolni előtte, azt megérzi a másik. Csak tetszik neked, és le akarsz feküdni vele, azt pedig nem szerelem. Ha mégis többet akarnál tőle, akkor ne azt mondd neki, hogy te szerelmes vagy bele, hanem kérdezd meg, elmegy-e veled moziba, csinálhatnátok néha kettesben közös programokat. Ha erre nemet mond, akkor nem kell semmiféle vallomás, tudni fogod, hogy nem akar járni veled, de még a barátság megmaradhat. Ha meg belemegy a közös kettős programokba, akkor egy-két találkozás után megfoghatod a kezét, megcsókolhatod a nyakát stb. a vállát (mert aki szerelmes, az minden porcikáját szereti a másiknak, szextől függetlenül is!), aztán ha elhúzódik, akkor ezeket hagyd abba, és hagyd abba a közös programokat is.
2015. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi de tisztában vagyok az érzéseimmel, és nem csak lefeküdni akarok vele. Azon még nem is gondolkoztam igazán. Azt meg hogy érzi-e hogy szerelmes vagyok belé, nem igazán tudom, mert nem találkozunk minden nap, és még "kezdeményezni" sem nagyon mertem.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. okt. 25. 13:07
 7/8 anonim válasza:
Na szerintem az apró jelek a fontosak ha osztálytársad nézz néha a szemébe ( ha vissza mosolyog kedvel) ha össze veszik valakivel vedd rá hogy béküljön ki legyél előzetes nekem bevált 12/F
2015. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak mondom az a baj hogy nem egy suliba járunk, viszont 10 éve legjobb barátok vagyunk és nem tudom hogy milyen jeleket kéne használnom :(
2015. okt. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!