Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel egy hónapot beszéltem napi szinten és nagyon megkedveltem, mondhatni szerelmes lettem belé. Sajnos 4 napja meghalt az édesapja és azóta nem beszéltünk. Írtam neki,hogy oszinte reszvetem,de arra nem irt. Én természetesen megértem,hogy most nagyon nehéz neki,és most a legkisebb gondja az hogy velem beszéljen,de nekem nagyon hiányzik és segíteni szeretnék neki. Azt akarom hogy nekem nyugodtan kiönthesse a szívét és megbízzon bennem,de hogyan érjem ezt el?
2015. okt. 26. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj időt neki ez nagyon nehéz időszak a számára és legyél ott mellette
2015. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehhez idő kell!:)

Egy ekkora tragédia után,jó hogy írtad neki hogy részvéted,de majd várd meg te amíg ír,addig ne 'zaklasd' (nem rosszból értem),mert ilyenkor érzékenyebb az ember,és lehetnek érzelmi kirohanásai.

Ha vissza írt,szépen lassan majd add tudatára hogy te itt vagy neki és te meghallgatod őt,neked nyugodtan elmondhat bármit!:) Persze ettől nem fog hipp-hopp teljesen megnyílni,de legalább tudhatja hogy rád számíthat majd a következőkben is.

2015. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gyertyát
2015. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ismeretes az apját meg csak látásból is (ha meg nem volt a temetés) Menj el, vigyel egy szal viragot. Nalam ez lenne az alap. Es latna hogy teljesen egyuterzek vele.
2015. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!