Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Attól félek, hogy kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek, hogy kezdek kiszeretni a barátomból, hogy tegyem tisztába az érzéseimet?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 2 hónapja van barátom, nekem ő az első. Idén kezdtem a középiskolát, és kollégista vagyok. A barátom 17 éves, és ő egy másik településre jár, így alig találkozunk, max heti 1x. Nagyon félek, hogy kezdenek halványulni az iránta táplált érzéseim a távolság miatt. Félreértés ne essék, imádok vele lenni, imádom a családját és a barátait, nem akarok szakítani sem. De mégis úgy érzem, hogy már nem érzek úgy mint a kapcsolatunk elején... Szeretem, de már nem úgy, mintha csak egy barát lenne. Legalábbis, amíg nem látom, de ha találkozunk egyszerűen, mintha egy bomba robbanna bennem és "ez az *-* végre", s mindig vigyorgok a társaságában.

Mit tegyek? Sajnos heti több találkozó nem megoldható.. :// A válaszokat köszönöm ^^



2015. szept. 18. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lehetőség legalább kétnaponta összefutnotok, akkor jobb nem lehet, maximum ugyan így marad. Egy kapcsolatban a közös programok a legfontosabbak.
2015. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell foglalkozni. 15 évesen egyik szerelem jön, másik megy!
2015. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítanod kellene. Semmi értelme hitegetni magadat és egy boldogtalan kapcsolatban élni...
2015. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok boldogtalan. Mert ha vele lehetek mindig vigyorgok, és minden apróság értelmét veszti. Viszont ha nem vagyok vele, akkor aggódok, hogy egyszer elveszítem, akkor vagyok boldogtalan. A kérdés kiírása óta beszéltem vele, és nagyon jó érzéssel töltött el. És rájöttem, hogy a kételyeim feleslegesek voltak (meg a kérdés kiírása is xD). De köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 19. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!