Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szöveg a leírásban, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöveg a leírásban, mit tegyek? PLS

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon hülyén fogalmazok meg minden de csak tudod értelmezni (remélem) Na szóval, meg tetszett nekem egy lány már hónapok óta, de sajnos nagyon ritkán és keveset látom (szinte csak akkor mikor találkozunk az utcán) Én ugyan oda jártam karatézni ahova ő, ott nagyon sokat láttam, csak én nem járok már oda mert összevesztem egy karatetagnak a barátnőjével, nagyon ciki volt a sztori amin össze vesztünk, ha valakit érdekel az a "ciki sztori" akkor most elmesélem. Én csináltam álnéven egy FaceBook-amivel szerelmet vallottam a karatetag barátnőjének csak hogy szívassam meg hogy megvicceljem és hogy röhögjek a haverjaimmal egy jót... Dió héjban énnyi lenne. De gondolom hogy a karatetag meg elhíresztelte a többi embereknek és félek hogy megaláznának ha oda mennék... És nem is az hogy megaláznak hanem hogy egy senkivé válok annak a szemében aki tetszik... De lehetséges hogy nem mondta el senkinek és magában tartotta a csaj. Szerintetek aki tetszik annak meg mondjam hogy ez meg ez a szitu ? De csak úgy tudnám hogy írok neki Face-n és elhívom valahová. Amúgy az életkorom 15 és az övé is. De ha lekoptat akkor meg a haverjai és az én haverjaim rajtam fognak röhögni... És örökre azt fogják rólam gondolni hogy én egy lúzer senki vagyok.. Na mit tegyek ? :(

2015. okt. 26. 22:41
 1/3 anonim válasza:

Mindenképpen írj rá és mond el neki mi a szitu!

50% esélyed van rá hogy összejöttök! :D

sok sikert!!

2015. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 26. 23:09
 3/3 anonim válasza:
Nem igaz mert 75%. Mert ha te akarod az már 50% ő meg vagy akarja vagy nem tehát 25%
2015. okt. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!