Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most egy elég durva sztorit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy elég durva sztorit vágok elétek. Szöveg a leírásban. Tudnál tanácsot adni? PLS

Figyelt kérdés
14F..... Szóval, nagyon nagyon meg tetszett egy lány az iskolában szeptember óta csak rajta kattogok. És csináltam egy kamu Facebookot amiben össze haverkodtam vele és abban fel hoztam magam hogy meg ismerjem. És ezért lelki ismeret furdalásom lett mert abban a Face-ban szerelmet is vallottam neki. Tudom egy nagy tuskó szemétláda vagyok, nem kell mondani. Ahogy mondtam lelki ismeret furdalásom lett. Ezért fel vagdostam a karom. A fájdalom és szorongás még a mai napig sem csillapodott. De még mindig nagyon szeretem őt. Ha össze is jönnénk nem lenne meg az az igazi szerelmes tiszta érzés. Szerintetek mit tegyek PLS HELP!

2015. ápr. 16. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem akaszd fel magad
2015. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nyugi én is azt akarom.
2015. ápr. 16. 20:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Pfúú embör
2015. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ezert van annyi gyilkossag a fiatalok koreben :/ Psihopata allatok ezrevel :/
2015. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Ich bin jetzt schon auf dem den letzten Wochen Tagen Monaten und der andere ist als das andere nicht mehr zu in die Schule und zu den einzelnen Ländern der und andere Menschen in mit den Worten von des Landes Nordrhein-Westfalen und Niedersachsen Hessen Rheinland-Pfalz und Baden-Württemberg und Bayern München hat sich die beiden anderen haben.
2015. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye, ki nem szarja ? 'xD ilyen fasszság miatt lelkiismeret furdalás, most komoly ?
2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
El problema es la primera vez en cuando no se me ha gustado dado cuenta de que lo las que no me se de donde es la que te gusta y no te preocupes que ya no.
2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor csináld,legalább eggyel kevesebb nyomorék lesz a világon
2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez semmi olyasmi, ami nem férne be egy tini életébe. Ne bántsd magad. Abszolút helyrehozható.
2015. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha bedrogoztad volna, elraboltad volna, kivitted volna egy elhagyatott raktárépületbe, és megerőszakoltad volna, majd kidobtad volna az útra meztelenül. Akkor azért már lehetne lelkiismeret furdalásod, de ilyen hülyeség miatt hogy nem merted személyesen megkérdezni, és emiatt kamu profilt csináltál. Szerintem ő is pont leszarja. ^^
2015. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!