Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát most már tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most már tényleg nem tudok mit tenni THE END. Tanácsot tudnál adni? Szöveg a leírásban.

Figyelt kérdés
Szeptember óta tetszik egy lány az iskolában. Sok mindent meg próbáltam hogy észre vegyen, de le se f*s. Ezért csináltam egy Facebook-ot, ami kamu volt. Abban meg ismertem hamis néven. Szóba hoztam magam majd rá vettem hogy rám írjon és végül így ismertem meg de valószínűnek tartom hogy még most is egy senkinek tart, nem azért mert rá jött hogy a kamu Face-t én csináltam hanem mert egy kis "nyominak tart". Részletesebben le is fogom írni hogy mért is tart nyominak. Hát azért tart nyominak mert nincsenek sok barátain/haverjaim fiú létemre mert elég vissza húzódó vagyok. Csak kettő barátom van akik a legjobbak akikkel szoktunk "állatkodni" szünetekben. Az állatkodás alatt azt értem hogy dobálózni, hülyéskedni stb. A Face-t már le töröltem mert úgy éreztem ez nem helyes dolog. Most már megint el terelem a témát de nem baj, van még egy dolog ami miatt szerintem meg haragudott.... Azért is mert véletlen el szúrtam az időt induláskor otthon, ezért szaladnom kellet az úron hogy ne késsek el az iskolából, mikor be értem a kaput le taroltam elég rendesen. Nem szólt semmit csak fel állt és tovább ment. Mondtam neki hogy: " bocs ne haragudj nem akartam"..... Őt nem érdekelte és el ment. Sok ilyesmi miatt vagdostam is magam. Nem is tudom hogy írjam le hogy milyen érzés van bennem, ilyen szörnyen rossz és fájdalmas érzés hogy ugyan mi lehet vele, haragszik-e rám vagy most mi van. Közben meg tetszett neki egy fiú..... Kb 3-4 hónapja. El akarom hívni valahova nyáron és ha sikerülne össze jönni vele. Bár ennek nem sok esélyét látom. Írtam már neki de arra nem válaszolt. Mit kéne neki írni hogy el jöjjön velem ? Arra gondoltam hogy a kamu Face-t amit csináltam azt még vissza lehet csinálni, valahogy úgy hogy be jelentkezek és ott van a törlés megszakítása vagy ilyesmi. És azon össze haverkodok vele újból, és megint mondom hogy írjon rám össze barátkozunk így hárman és a kamu Facet-t amit csináltam abban mondom hogy nem lenne-e kedved mersz vagy merszezni.... És gondolom azt mondaná oké. És a kamu Face-ban ki hívnám hogy járjon velem és abban reménykedek hogy meg kedvel.... Ez így jó lenne??(14F) TUDOM HOGY SZÁNALOM AMIT CSINÁLTAM ÉS ÉN MAGAM IS AZ VAGYOK NEM KELL KÜLÖN MONDANI!!!! DE EZT NEM BÍRNÁM EL MONDANI SENKINEK MERT HÜLYÉNEK NÉZNE VAGY EL HÍRESZTELNÉ, MÉG A LEGJOBB BARÁTAIMNAK SEM. MIT TEGYEK? TANÁCSTALAN VAGYOK.

2015. máj. 3. 19:21
 1/2 anonim válasza:
elég meredek. beszélj a legjobb barátaiddal, nekik valószínűleg lesz pár jó ötletük, mert hát ők biztos ismerik a lányt.
2015. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy ha kiderül a "kamu face", akkor hatalmas bukta lesz a dologból. Szerintem inkább jegeld a csajt és keress másikat.
2015. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!