Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem. Mit tegyek? Bővebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Mit tegyek? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most leírom,hogy történt.Nyári szünet után iskola kezdéskor elmentem a suliba.Megláttam őt és bele szerettem.Egy ideig nem mondtam el.De a jelek szerint őneki is tetszettem PL

virágőt hozott

jött hozzám

bejött az osztalyomba es elkezdett enekelni nekem,verset mondani.

Egyszer angolon az ő és az én osztalyom össze volt kotve.A tanár mellem ültette.Egész órán leveleztunk.Facebookon is szokunk irni.De amikor elmondtam neki hogy szerelmes vagyok bele nem nagyon irtunk fb-n oszt elkezdte mondani,hogy túl idős idős hozzám Lehet de nem bírom ki nélküle.Ő 16-éves LESZ áprilisba én meg 14-éves leszek augusztusba.Ciki lenne ha. járnék vele?Segitsetek mindent írjátok.Szeretem őt.Köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 27. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, h miért nem ír már
2015. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 írunk csak nem úgy mint régebben
2015. okt. 27. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj!!! Egyáltalán nem lenne ciki! :D Sztem 2 év külömbség az a minimum!! :D Viszont az nem volt jó ötlet, h elmondtad neki, h szereted...:/

Azt neki kellett volna.. :(

2015. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszadónak teljesen igaza van. A 2 év korkülönbséggel semmi gond nincs. Ha szereted,akkor éreztesd vele,de hiba volt hogy elmondtad neki hogy mit érzel. Lehet hogy egy idő után rájött volna ő is:(

Annyira sajnállak:( a szerelem a legjobb és a legrosszabb dolog a világon! Ha beteljesül,akkor te vagy a legboldogabb ember a világon,ha nem,akkor minidepi:((

2015. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!