Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallott egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott egy lány nekem. Mit tegyek ha én nem szeretem őt, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Már nem bírom(nem azért mert idegesít)
2015. okt. 23. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bántsd meg.
2015. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem merem.
2015. okt. 23. 22:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor dugd meg.
2015. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki szépen, hogy ezt nem tudod viszonozni. Ezzel nem hinném, hogy megbántanád. Magamból kiindulva biztosan rosszul esne, de nem lehet kierőszakolni valakiből a szerelmet. És ezt megérteném.
2015. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Legalabb nem bantod meg, velem is ez volt csak a fiu szart az erzeseimre tonkre tett beszologatott mas lanyokkal elottem csokolozott, olelkezett, rengeteget sirtam az osztalytarsam volt sokaig nagyon hosszu ideig nemtudtam tullepni soha nem hittem, hogy nekem sikerul, de igen nyaron ballagas utan sikerult. Lehet nem szereted, de ne bantsd, kerlek ne, nagyon tonkre menne. 15/L.

Bocsi az ekezetek miatt.

2015. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem merem neki elmondani, nagyon félek. De nem bírom tovább. Ha elmondom neki megbántom, azt meg nem akarom.
2015. okt. 23. 22:39
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem tudom felfogni hogy miért pont engem szeret.
2015. okt. 23. 22:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha meg áltatod, akkor meg reményt adsz neki, ne legyél ilyen szívtelen! Ha elmondod neki, hogy nem jön be, akkor túllesz rajta, és nem reménykedik, hogy viszonzod majd.
2015. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És nagy hülyeséget csináltam: mikor mondta utána próbáltam elterelni róla a figyelmét és utána én is úgy írtam vissza mintha szeretném. Nem merem azt írni hogy bocsi, de én nem szeretlek.
2015. okt. 23. 22:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Figuy nem bántásból de adta tanácsot, még mit vársz? :D Mondja el valaki helyetted? Itt ez az egyetlen megoldás, és kész.
2015. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!