Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? Szeretem a...

Milyen a stílusom? Szeretem a farmereket, kockás nadrágokat (csőszárú, vagy kicsit! Bővebb). Majdnem mindig hosszúgatyát hordok, néha térdnadrágot.

Figyelt kérdés

Pólók, kivágott topok, kapucnis pulcsik (sportosak), tornacipő, bakancs, nyáron tangapapucs, sok színes karkötő egyszerre, medálos nyaklánc (gitárpengető, csillag, kereszt, lakat..),övtáska, szegecses öv, vagy két különböző színű vékonyabb öv.

Az öltözéket próbálom azért ízlésesen összeválogatni: mi mihet megy..


Sötétkék v sötétvörös v fekete körömlakk.

Hosszú szőkésbarna hajam van, de lehet, hogy befestem csoki / karamellbarnára vagy vöröses barnára.

Kivasalom és néhol belekreppelek, vagy mosás után befonom és ilyen rasztás hatása lesz, vagy kócos-hullámosra szárítom.

Zene: rock, punk, punk-rock, pop-rock, pop-punk, alternatív rock, (néha reggae)


2010. aug. 14. 16:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah a hajam mindig kivan engedve és a szines karkötők csomózottak :)
2010. aug. 14. 16:14
 2/20 A kérdező kommentje:

magassarkút és rózsaszín cuccokat nem vennék fel

2-3 gyűrűt hordok...ez lehet nem olyan lényeges, de most azt hiszem mindent leírtam

2010. aug. 14. 16:16
 3/20 anonim ***** válasza:
feladtad a leckét:D túl sok stílust kevertél össze:D de olyan punk-rocker-normális szerintem.:D
2010. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. aug. 14. 16:23
 5/20 A kérdező kommentje:
de még várok válaszokat..hátha valaki máshogy látja :D
2010. aug. 14. 16:24
 6/20 A kérdező kommentje:
még kimaradt xD : szeretem a feketét, és hordok még ilyen..direktszakadt farmert is
2010. aug. 14. 16:28
 7/20 A kérdező kommentje:
és még azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire egyedi ez a méég egyenlőre meghatározhatatlan stílusom .D
2010. aug. 14. 16:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Van benne valami punkos, de szerintem nincs konkrét stílusod. Ha nem úgy öltözöl mint mindenki más akkor egyedi vagy.
2010. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

még kiegészítem :D

smink: [link]


hú jó hossuú link :D

2010. aug. 14. 17:46
 10/20 A kérdező kommentje:

+ kis pirosító,

világos bőr

2010. aug. 14. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!