Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részegen szerelmes lettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szerelmes lettem egy fiúba, akinek igazából már az arcára is alig emlékszek, és kb 1 hete buliban ismertem meg, és nem volt köztünk semmi, de belezúgtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fejemből se tudom kiverni.

És az egyik barátjának elmondtam, de mondtam neki hogy ne adja tovább.

15L és ő 16(F)



2015. okt. 28. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Vetesd magad észre vele, pl írj rá a bulival kapcsolatban így utólag. De amúgy honnan tudod h szerelmes vagy belé, ha még az arca sem rémlik? o.O
2015. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kellene lereszegedni 15 évesen

2. Ez nem szerelem, főleg, hogy nem emlékszel az arcára...

3. Szinte 100%, hogy elmondta a haverja neki

2015. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irj rá facen
2015. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Okééé... ha az atcára sem emlékszel, akkor mire? Honnan tudod, hogy szerelmes vagy? Nyuszifül higyj az idősebnek, nekem volt kapcsolatom, amit a pia hozott össze, nem let jó vége. Sjnos az alkohol kissé eltúlzott érzelmeket hoz elő az emberből és te meg arra emlékszel másnap, közben lehet, hogy a hétköznapokban észre sem vennéd.
2015. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha folyamatosan isznak, akkor működhet.
2015. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szoszerint nem emlekszek az arcrara, hanem pl a szeme szinet nem tudnam elmondani

Azert persze nem vak szerelem

Egyebkent irtam ra, de nem sokat beszelunk par szot valtunk de a bulin kivul massal nem tudok ra irni..

Vagyis felek

2015. okt. 28. 21:42
 7/9 A kérdező kommentje:

Már máskor buliban (azért nem vagyok nagy ivós stb., de persze szünetekbe néha elmegyek) is volt alkohol szerű szerelem

De ez teljesen más, mert úgy érzem ő nekem talán a tökéletes

2015. okt. 28. 21:45
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes, megbecsüli amilyen van

És nem ilyen egyájszakás is,ami számít mert én még szűz vagyok, és nem sok (sőtt...) fiú van hasonló mint ő

BOCSANAT nem fert ki egybe

2015. okt. 28. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos az, hogy szűz vagy pozitívum a mai fatalághoz képest.

Igazábol ha te tényleg úgy érzed, hogy szereted... vagy ... bocsi inkább azt írom, hogy kedveled és többet érzel iránta mint barát vagy ismerős... sajnálom én nem hiszek a hirtelen fellobbant szerelembe... Talán az lenne a legegyszrübb, ha modjuk beszélnél vagy írnál neki, hogy nincs e kedve elmenni veled meginni egy kávét vagy beülni egy moziba... mondjuk ki nyíltan: HÍVD RANDIRA. Beszélgethettek közben és megismerhetitek egymást. Szerintem nem kell agódni azon, hogy mit mondj neki az majd úgyis spontán fog jönni.

2015. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!