Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet egy fiú (14) és egy...

Lehet egy fiú (14) és egy lány (13) csak nagyon jó barátok? Szerintetek szerelmes belém? Mert én teljesen belezúgtam (ő nem tudja)

Figyelt kérdés
Napi minimum 3-4 óra chat,közös hittan órák heti többször is,szokta like-olni a képeimet,mindent tudunk már a másikról,2 hónapja ismerjük egymást,általában xd-t ír,de tud komoly is lenni,mindig nekem kell rá irni!!
2013. nov. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
közös hittan órák :D
2013. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jól van hát!!:D de csak szórakozunk rajat,sajna kötelező!!:/
2013. nov. 1. 19:33
 3/6 Bogee123 válasza:
100%
ha az egyik fél többet érez, akkor már nem barátság..
2013. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ő lehet belém szerelmes vagy csak haverkodik velem??
2013. nov. 2. 08:59
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szerelmes beléd csak a barátod!Barátnőmnél is így van, a fiú teljesen bele van zúgva de a bnőm csak a barátja. Azért szokta lájkolni a képeidet mert jóban vagytok és jók a képeid, nem azért mert tetszel neki.. De mondd el neki szerintem ,hogy szereted ha ennyire szerelmes vagy belé... ki tudja lehet hogy nincs igazam.. ;):) 13/l
2013. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi;D
2013. nov. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!