Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy belezúgtam? Komplikált a dolog.

Figyelt kérdés

Régen, még általánosban a legjobb fiúbarátom belém szeretett, és nekem is nagyon tetszett ő, de mivel fiatalok voltunk és bolondok, nem jöttünk össze. Abban az időben megismerkedtem egy másik fiúval, akivel viszont járni kezdünk és majdnem 3 évig együtt voltunk. Ez alatt az idő alatt a haverom természetesen feladta velem a dolgot. Most, hogy túl vagyok már ezen a kapcsolaton, nagyon vonzónak találom őt, viszont ő reménytelenül szerelmes az egy másik lányba már hónapok óta, és rám már egyáltalán nem is tekint nőként.

Nemrég egy buliban majdnem lesmárolt, de nem akartam végül, mert azzal semmi nem lesz jobb, ha részegen, szinte tudatán kívül lesmárol... Hogy jelezzem, hogy ő még igenis tetszik nekem, mint férfi?



2013. nov. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki.
2013. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Fustjelzo pisztollyal.
2013. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Valószínűleg azzal el is rontanám az egész barátságunkat... inkább csak szeretném megtudni, hogy ő mennyire tart engem nőnek.

2. Hát jó. :D

2013. nov. 17. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: miért rontanád el? Ez most sem barátság, hanem te a rajongásoddal követed, mert nem a barátja akarsz lenni, hanem a barátnője. Amit nem próbálhatsz meg, nem sikerülhet.
2013. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ööö de, ez egy barátság, ami évek óta tart, és én egyáltalán nem követem rajongással, nem vagyok kutyus.
2013. nov. 17. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik fél mindig többet akar, nincs fiú-lány barátság, csak valamelyik nem meri megmondani, mit is szeretne, de a semminél jobb a barátság is.

Szerintem hívd fel, hogy szeretnél vele randizni, ennyi.

2014. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 válasza:
Nh mi történt azóta??????
2020. ápr. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!