Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baratkent kezel vagy talan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anon7 kérdése:

Baratkent kezel vagy talan tobb is lehetne?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel egy barati tarsasagba tartozunk,o most lepett ki

egy hosszabb kapcsolatbol es velem tudta megbeszelni a serelmeit amit a lany okozott. Aztan kicsit mas lett a kapcsolatunk valahogy kozelebb kerultunk egymashoz es ezt a tarsasag tobbi tagja is erzekeltetett velunk mikozben a srac meg nyilvan az exet szereti,de tenyleg keresi a tarsasagom,kotekedik es mindenre figyel amit mondok ami eleg fura.

Nekem ez nagyon kinos ezert kerulom,amig ossze vagyok zavarodva.

Az erdekelne hogy ez mert lehet vagy mi is ez..baratsag vagy tobb?



2015. okt. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2015. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos. A srác még nincs túl asz exén.

Ha megfogadsz egy jó tanácsot, SOHA ne kezdj olyannal kapcsolatot, aki nem zárta le múltat.

2015. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem tölts vele sok időt, és majd túlteszi magát az exén.
2015. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!