Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti miből állapítjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miből állapítjátok meg, hogy egy lány csak barátként kezel titeket, vagy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában megkérdezem, ha bizonytalan vagyok, hogy érez-e irántam többet is.
2015. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy elmondja, vagy ha látom, nem olyan személyiségü, rákérdezek.
2015. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abból, ha konkrétan elmondja. Nem vagyok rébuszfejtő, hogy ki kéne találjam, mire gondol éppen egy nő.
2015. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

úgy,hogy én mondom neki,hogy csak barátok vagyunk,ami eddig mindig jól sült el,mert fordítva mondva ez ugyanolyan sértés,jelen esetben-aranyos vagy,de nem tekintelek nőnek.

és persze ezután elég sok mindent bevetettek,hogy mégiscsak nőnek nézzem őket.

de a testbeszédből,hangból,kérdéseiből,egyáltalán kérdez-e vagyis milyen szinten érdeklődik úgyis le lehet venni,hogy mi is van a fejében és hogyan viszonyul hozzád.

2015. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!