Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha minden lány...

Mit tegyek, ha minden lány barátként kezel csak engem? Pedig szeretnék egy kapcsolatot, nagyon sok lánnyal jóban vagyok, mégse lesz soha semmi. Szerintetek miért van így? Nem erőlködök eléggé?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne a baráti körből próbálkozz a lányoknál, hanem egy vadidegent szólíts le mondjuk. Ha sok lány barátod van, akkor ez könnyen fog menni.
2014. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindíg átcsúszol a Frienzone-ba. Próbálj meg egy kicsit kevesebb problémájukat meghallgatni, kezdeményezz, bókolj és keresd a testi kapcsolatokat (értsd: símogatás, érintések stb.)
2014. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Baromságokat beszélsz. Inkább, valamilyen szinten, a kérdező hibája, hogy beleszeret a barátaiba.
2014. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól. Akkor kerülsz a barátzónába, ha belsőre szimpatikus vagy a lánynak, de külsőre nem tetszel. Esetleg még akkor, ha túl kedves és romantikus vagy.
2014. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hali! Velem is ugyan ez a helyzet,évek óta aki csaj kapcsolatba kerül velem,csak barátként tekint rám,de nem értem miért van ez,panaszkodnak hogy jajj nincs egy romantikus érzelmes pasi aki mellett nőnek érezhetnék magukat,én szakasztott ez vagyok,romantikus érzelmes,nem távolságtartó,de mégse semmi,ha próbálok közeledni és kezdeményezni hogy többet akarok, rögtön keresik a kifogásokat,ezért nem azért nem,mégis mit csináljak , vérátömlesztést hogy temperamentumosabb vérmérsékletű legyek?A génjeim ellen nem tudok mit tenni, ha egyszer igy érzem jól magam ha romantikus és érzelmes vagyok,talán a gátlásaim...
2014. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy igen, ez a legbosszantóbb az egészben, és egyszerűen nem megy ez az egész... lehet feladom, és elvonulok egy kolostorba :D
2014. dec. 25. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindössze csak egy dolgot szeretnék!! Kapjak egy esélyt!! Bizonyítsak? Bizonyítok! Küzdjek? Küzdök!Szeressek? Szeretek!! Megteszem amit kell csak kapjam meg azt a nyomorult esélyt,lássák már meg végre hogy én is ember vagyok nem érzéketlen két lábon járó szemétláda!Ha erre gondolok dühös vagyok!!
2014. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!