Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annak a srácnak aki tetszik, nem jövök be?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a barátnőm jön be neki,és...én annyira kedvelem a fiút, hogy inkább segítek neki, hogy össze jöjjön neki.Ugyanis a barátnőmnek van már pasija, de nagyon gáz a srác,és mondtam a fiúnak aki tetszik, hogy segítek neki. Mert nagyon depis az miatt, mert úgy gondolja nincs esélye a lánynál. Rossz érzés, hogy más jön be neki, de közben én boldognak akarom látni..mert az engem is boldoggá tesz. Nem tudom mit csináljak...segítsek neki össze jönni? Vagy..nem tudom...

#szerelem #boldognak akarom látni
2015. okt. 29. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudja te mit erzel?

En erre keptelen lettem volna szerettem egy fiut o nem, de en nemtudtam volna orulni, ha massal boldog plane nem baratnommel csak a baratnomre haragudtam volna meg egy eletre. Persze egy fiu nem eri meg a baratsagot, de ilyenkor szerintem ezt az o oldalarol kell nezni. Ha nemtudja mit erzel mondd el neki, de ha osszejonnek a baratnoddel gondolj bele neked milyen lesz, ha 3 an csinaltok programot? El tudod nezni oket, mikozben te szenvedsz? 15/L.

Bocsi az ekezetekert.

2015. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nagyon nagyon rendes vagy, ha így érzed, le a kalappal! :)

De... először mondd meg neki, hogy mit érzel. Hátha van remény! :)

2015. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pff szánalom
2015. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leghülyébb dolog lenne most szerelmet vallanod. Ha akarod, akkor segíts nekik, aztán ha vége és még mindig szerelmes vagy, akkor mondd el neki, hogy te valójában így vagy. De most abszolút nem kéne szerelmet vallanod!
2015. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy nekem tetszik..de most nem is akarom neki elmondani..sőt lehet, hogy erre sohasem fog sor kerülni...mondta, hogy érzi, hogy a barátnőmet tényleg szereti..meg, hogy nála ez a furcsa.mert még sohasem volt ilyen..ha én most elmondom neki az igazat, hogy nekem is tetszik...azzal lehet, hogy óriási hibát követek el..
2015. okt. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!