Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sürgős! Szerintetek még lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Szerintetek még lehet valami ebből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel tavaly fogjuk rá hogy jártam és egy félreértés miatt szakított velem. Most már más osztályban vagyunk, de szokott mosolyogni rám. Azt látom kezd úgy viselkedni mintha megint lenne köztünk valami. De közben van egy barátom aki az ő legjobb barátja és őt megkérdeztem és azt mondta hogy nem érez semmit.

Értelmes válszokat pls!


2015. okt. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönjük, megkíméltél a válaszoktól, mert már kaptál választ, le is írtad: " De közben van egy barátom aki az ő legjobb barátja és őt megkérdeztem és azt mondta hogy nem érez semmit.". Ennyi.
2015. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, de nem válaszoltam a kérdésre. :D Itt a válasz: nem.
2015. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kamu. Ha barátkozol a legjobb barátjával, akkor rólad tuti nem az igazat beszéli a haverjának. Egyébként meg ha nem érez semmit, akkor nem is reagálna semmit, ha netán érzelmileg fölizgatnád, majd fölzaklatnád, pontosan ebben a sorrendben. Ha mindkettőre reagál, akkor még megvan a kémia. Teszteld le.
2015. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!