Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon tetszik egy lány, igazából ez több is annál, hogy tetszik, soha nem éreztem még így senki iránt. Elég gyorsan kiderült, hogy én is bejövök neki, bár szerintem az én érzelmeim sokkal erősebbek felé, mint fordítva. Ezek ellenére nem akarok belemenni egy kapcsolatba. Nincs is nagyon időm a tanulás, sport, bulik miatt. De sokszor csak ülök szomorúan és úgy érzem, ha most nem kezdek el vele semmit, akkor elvesztem örökre. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak...

2015. okt. 29. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos összegezzük: Megválaszoltad a kérdésed azzal, hogy nem akarsz belemenni egy kapcsolatba, de mégis legszívesebben csak vele lennél..


Hány éves vagy?


Bulizni vele is el tudsz menni, illetve ezek mellett nem hiszem el hogy nincs elég időd, ez inkább kifogásnak hangzik magaddal szemben.. Nem inkább félsz belekezdeni, mintsem időhiányod van? Ha igen mitől félsz? És azt a problémát kell orvosolni, nem ezt amit ide kiraktál..;)

2015. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élj és hagyd elmenni. Majd jön új, jobb, erősebb szerelem. Rózsaszín ködben úszol. Tényleg nem akkora szám... sem a szóban forgó személy, sem egy párkapcsolat, sem a szerelem.
2015. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem éreztél még így, semmiképp sem szabad hagynod. Mondd el neki ezt így és beszéljétek át, pontosan mi van köztetek. Így a lány is tisztában lesz a helyzettel és közösen eldöntitek, mi legyen.
2015. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második, akinek nem nagy szám a szerelem, az még nem volt igazából szerelmes, vagy nem volt igazi szerelemben része.. "Élj és hagyd elmenni" ez már csak azért se lenne jó, mert hogy tapasztalatot szerezne a srác vele, tudná, hogy a következő lánynál mit csinálhatna esetleg másképp..(az "új, jobb, erősebb szerelem") És hát az élet maga nem szól másról csak tapasztalatszerzésről, és az ebből való fejlődésről.. Másrészről meg az is lehet, hogy ezzel a lánnyal együtt fog maradni felnőttkorukig, és ki tudja, lehet még komolyabb dolog is lesz belőle.. Mindenesetre, ha belevágsz csak nyerhetsz vele..;)


Attól félsz, hogy lemaradsz sok jó dologról a párkapcsolat miatt? Elmondom neked, hogy még több jó dologról maradsz le ha kihagyod.. Ugyanúgy folytathatod az életed mellette ahogy eddig, csak lesz egy támaszod is magad mellett, akire számíthatsz mindig.. Illetve hidd el adni is öröm lesz neki..

2015. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#4 Egy nyamvadt kémia reakciót helyezel piedesztálra, ember, ami a párosodást segíti elő, semmi különleges nincs benne, Ne kezdd.

Mire jó mégis? Mire? Rózsaszín köddel parfümözi tele az agyad, hogy már-már kínosan kötődj egy másik emberhez. Eltereli a figyelmed a másik hibáiról, ami veszélyes is lehet, becsap, becsapja a másikat is. Kényszerít, hogy álalndóan egy személyen kattogjon az agyad, mikor mással is tölthetnéd az értékes gondolkodási időt. Hadd ne soroljam tovább! - mi a.... Mi A Tököm olyan nagyszerű benne?


És a másik a párkapcsolat. Ne tömd tele hülyeségekkel szegény gyerek agyát. Ne buzdítsd, hogy válasszon maga mellé egy emberkét, mert az hú de jó! Hú de jó hallgatni a baromságait! Hú de jó lesz megunni és végigsínyleni, ahogy kihűl a kapcsolat! Hú de jó lesz igazodni! Hú de jó lesz kényszer családi étkezésekre menni, megismerni a hülye szülőket, lemondani egy ígéretes partiról, nem menni valahová, mert a másiknak nincs kedve/ideje, stb! Csupa gyönyör.


Támaszt és örömöt haverok is tudnak adni. Mi az, hogy is? ők tudnak igazán.

2015. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a para, hogy te csak a rossz oldalát látod a dolognak.. Mindenben meg lehet találni a rosszat, ha egy negatív, pesszimista ember vagy.. Barátokban is ugyanúgy meg lehet találni a rosszat, a negatívat.. Persze ha bármelyik utcaszéli lotyóval összejönnék, 10 perc ismeretség után, lehet én is így látnám a helyzetet mint te, de én nem vagyok az a fajta.. Sőt hidd el én tudom, hogy milyen mikor egy nagyon közelálló személy elhagy..


A hibáikról nem tudják elterelni a figyelmemet, sőt, megnyugtat, hogy van egy csomó hibájuk, mint mindenki másnak, ha tökéletes lenne minden lány, nem tudnám igazán nyugodtan férfinak érezni magam senki mellett..(férfiak között köztudottan megy a péniszméregetés mindig, még barátok között is, akármilyen kis formában is..)


Az hogy csak rajta kattog az agyam, ez sem igaz, mert mellette tudok sportolni, nyelvet tanulni, kikapcsolódni, tudok szórakozni, rengeteg más mindenbe tudok energiát fektetni, úgy hogy nem rajta jár az eszem, de igen, vannak azok a pillanatok, amikor unatkozom, nem tudok mit csinálni, vagy egyszerűen csak eszembe jut, gondolok rá, de nem tart olyan sokáig, ha tudod kontrollálni..(némi tapasztalat szükséges..) Az értékes gondolkodási időről meg annyit, hogy a felét se használod ki értékesen a gondolkozásodnak valószínűleg, szóval erről ennyit..:D(nem csak te, senki..)


Már bocsi, de szerintem az a hülyeség, hogy rohadjon meg magányosan a gyerek, és meg ne próbáljon véletlenül se szocializálódni a lányok körében..


"hú de jó hallgatni a baromságait" - jesszusom milyen kapcsolataid voltak neked? A legnagyobb ellenségeiddel jöttél össze, és az utálat hajtott titeket hogy együtt legyetek? Jézusom..


Vaaagy szerintem neked még nem is volt kapcsolatod, vagy legalábbis rendes biztosan nem.. És ezért aztán úgy tekintesz rá, mint egy szar dolog, mert lehet sok kosarat kaptál, és sose jött össze.. Esetleg félsz a lányoktól valamilyen oknál fogva, lehet a külsőd miatt, vagy a magabiztosságod miatt, ki tudja?:D Viszont az biztos, hogy legyen az barát, barátnő, fiú, lány, kutya, macska, az ilyen förtelmesen negatív, pesszimista embereket senki nem szereti.. És ezt csak mint jó tanácsként írom, nem szekálásként..

2015. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A másik furcsaság, hogy te a szerelmet úgy definiálod, mint a fajfenntartás eszközét?:D Képzeld csak el a világot a te mentalitásoddal, ahol az emberek csak dugni járnak össze, azt is csak azért hogy szüljön egy gyereket egy számukra ismeretlen nő, akivel egyszer kavart, csakis a gyerek miatt.. A gyereket is úgy nevelik, hogy nem hallgatják egymás baromságait, most nem értem, akkor egybeköltözzenek-e egyáltalán vagy ne? Az apa melózik, hogy eltartsa a gyereket, aki a nőnél lakik, a nőnek meg melóznia kéne, hogy eltartsa magát, és mellette foglalkozzon a gyerekkel is?


Akárhogy próbálom kanyarítani ezt a történetet, én nem találok logikát benne.. Ha nincs szerelem, akkor nincs emberi faj sem.. PONT EZ VÁLASZT EL MINKET ATTÓL, HOGY ÁLLATOK LEGYÜNK, AZ ÉRZELMEK! Annyira logikus.. Több empátiát antiszoc barátom!;)

2015. okt. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!