Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csók közben meg merjem fogni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók közben meg merjem fogni a fenekét vagy a mellét a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
mindketten 15 évesek vagyunk.1 hónapja vagyunk együtt...de még nem mertem tapizni..szerintetek megpróbáljam?

2015. okt. 30. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Nincs abban semmi rossz. Csodálom, hogy eddig kibírtad :D

Szóóval.. mondom mi a helyzet. Ha csókolóztok, gondolom átöleled.. vagy a derekánál fogod őt. Szép lassan és nyugodtan csúsztasd le a kezedet a fenekére :) Ha nem akarja a dolgot.. úgyis jelezni fogja valahogyan. Vagy szólni fog, vagy csak megfogja a kezedet és elveszi onnan. Szóval csak magabiztosan ;) Sok sikert!

2015. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
77%
Eloszor a feneket probald meg!
2015. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%

Ne hallgass az előzőre. Mielőtt bármit cselekedsz, kérdezz. Kérdezd meg, megteheted-e. Ne lepd meg. Mocskos dolog szólás nélkül - a másik beleegyezése nélkül! - nekiállni taperolni.


Fúj, de gyűlölöm, ha valaki hozzám merészel érni anélkül, hogy megkérdezte volna, szabad-e. Ez az én testem.

lefordítva, attól, hogy a barátnőd, még nem a tulajdonod és nem tehetsz meg vele, amit akarsz. Flörtölés közben kérdezz rá, mit hogyan szeretne.

2015. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Én mondjuk, kifejezetten utálom, ha mindig megkérdezgetik, hogy szabad e....Mintha nem lenne életük, és nem mernének semmit se csinálni..

Ez számomra nagyon idegesitő...

2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
#3! Ugye te nem csokoloztál még igazán? Csak elveid vannak, barátod/párod nincs?
2015. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5%

#4 De itt nem rólad van szó. Nem beszélhetsz mindenki nevében.

És különben is, itt az ember határairól van szó, a privát szférájáról.


#5 Csíp a pisi?

2015. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Jó-jó.. nem kell egymásnak esni egyből :D

Mindenki máshogy gondolja a dolgot.. ízlések és pofonok. Ha kedves #3-as nem szereti.. akkor nem szereti, ennyi. Ellenben vele #4-es meg pont azt nem szereti ha kérdezgetik.. ahány ember annyi féle változat.

#1-es voltam..

2015. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#7 Ki provokál kit? Nem mindegy. :)
2015. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Még nagyon senki senkit :D Csak úgy megjegyeztem a dolgot :)
2015. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%
#9 Nem tudom, melyik csatornád nézed, de #5 kapásból személyeskedéssel indított - biztos a tyúkszemére léptem szegény ártatlan léleknek. :)
2015. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!