Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinalhatja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalhatja?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiuval. Talalkozgattunk, majd en bevallottam neki az erzeseimet, es megkerdeztem hogyan tovabb. O azt valaszolta, hogy maradjunk egyelore baratpk. Le is tettem rola, probaltam nem foglalkozni vele.Alig beszeltunk utana majd egy ejjel ujra osszetalalkoztunk, vegig egyutt voltunk. Ezutan ujra elkezdtunk talalkozgatni, es mindig egy csokkal koszont el.

De viszont nem nagyon keres, valamikot elfelejt irni, csak akkor ir ram, ha mondom neki, vagy ha egy napig nem irok neki, utana keres.

Nemhiszem hogy csak szexre kellek neki, haverjai is mondtak, hogy o nem olyan, meg egyaltalan nem nyomul, soha nem ert hozza se a mellemhez se a fenekemhez.

szerintetek mit akarhat? Egyre jobban szeretem ot.


2015. okt. 31. 10:57
 1/1 InezH válasza:
Hát valószínűleg vívódik az érzéseivel. Maga se tudja, hogy mit érez. Néha ha elfejet írni írj rá te, de ne mindig. Javasolj te is találkozást. Furcsa helyzete lehet, azt javaslom várd ki. Volt egy igazán hasonló esetem és fél évig csináltuk ezt amit most ti de végül összejöttünk!:) Várd ki, hidd el megéri!:)
2015. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!