Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek van értelme? És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Ennek van értelme? És ha igen, akkor kiért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves srác,akit ugy egy honapja meg nem ismertem.Kinéztem magamnak már rögtön. Aztan nem tudo,m hogy de ő is elkezdett irántam érdeklődni. Ennek nagyon örültem, mert engem egyszerűen iszonyatosan vonz ő. A kényeg az hogy utána ráírtam facen, rögtön válaszolt, ráírtam mégegyszer ismét válaszolt és megint jót beszelgettünk , aztán harmadjára nem valaszolt viszont másnap egész nap stírölt . Aztan irtam egy insta képéhez (nem ő volt rajta) és KITOTOLTE :O A lényeg az hogy : miért van az hogy egyszer teljesen azt mutatja hogy bejövök neki aztán utána mintha leszarna. 2 percig szemezgetünk, nézzük egymást utána meg leszar és mintha nem is ismerne és ez ismétlődik . Olyan dolgokat csinál amik teljesen ütik egymást és nem értem. Tudnátok valamit tanácsolni vagy tudjátok miert lehet ez?

2015. okt. 31. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Második mondatban nem KIÉRT hanem MIÉRT :)
2015. okt. 31. 17:59
 2/7 anonim válasza:
Szerintem se te, se mi nem tudhatjuk, hogy ő miért teszi azt, amit.. De az sokat segítene, ha megkérdeznéd. Talán hajlandó lenne válaszolni..
2015. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ez jo kerdes, lehet maga se tudja meg mit akar, beszelned kene vele.
2015. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok bocsi az ekezetekert.
2015. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen beszelni kene vele, de egyszeruen nm tudom megszolitani mert egyreszt sosincs egyedul amasreszt meg mar a jelenletetol is meghalok XD
2015. okt. 31. 18:18
 6/7 anonim válasza:
Szia! Azt megkérdezhetem hány éves vagy? Mert megeshet azért nem tudja mit akar... 17/L
2015. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2015. okt. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!