Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg reménytelen vagyok már?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen vagyok már?

Figyelt kérdés
Elsõ sorba...aki nem a kérdésemhez füzz választ inkább most "lapozon" el.2# Bocsánat a helyesírásért mobilról vagyok és törött az "ekránom".Na de el is kezdem...kedvelek az osztályból egy fiút.Ö egy másik osztálytársamat kedveli de õ nem õtet. Nos hát Januártól kedvelem és másokat is kedveltem ès mindig visszatértem arra h nekem õ kell...Ma voltunk egy fiú o.társam szülcsièn és elkellett mondjam neki...nem tudtam vissza fogni ezért mondtam h írjon ha haza èr mert beszélnem kell vele.Egyik barátnöm nem tudta mirõl van szó és a másik barátnömet kértem meg, hogy súgja meg neki...õ oda hajolt és hallota és elkezdte hogy '' fújj,jákk" én persze letagadtam és sírva kifutottam...az elött meg a kertben Felelsz/Merszesztünk õ meg focizot.Utána kellet kiálcsjam, hogy utálom de nem hallot esért oda tettek újra és újra..majd felmérgelödtem és azt mondtam h szeretem...de nem hallota ha jól vettem észre....késböbb Amerikai telefonoztunk ès õ kérdezett tölem...azt kellet mondjam : Tiszta szivembol szeretelk és nem hazudok.Elfoldurt és elgezdett jajgatni...Mikor pizzaztunk ült és mint mosolygott nekem mint az új szülött borjú és a történtekre gondolva sírni kezdett...abarátnömtõl megkérdezte ha miatta -e de nem mondott semmit..tényleg reménytelen vagyok?ez ellen már semmit se tehetek csak az idõ?

2015. okt. 31. 22:57
 1/10 dankmemer ***** válasza:
aludj
2015. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
U fokin wot m8?!!? Nem értem! Mi ez? Tehát te szereted őt és ő nem szeret téged, ezért most szomorú vagy? Részvétem, majd idővel megnyugszol. :)
2015. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azok kedvéért akik nem értik de segíteni akarnak...Röviden : én szeretem a sráct ma megtudta és bunkón viselkedett velem.Majd mikor mosolygott és sírtam kèrdezösködött a barátnōmtõl h mi bajom vele.
2015. okt. 31. 23:32
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
És ezért miért lennél reménytelen? Nem értem, hogy miben kéne segítenem. Hát beszélj a sráccal és kész! Odamész hozzá és tisztázod a dolgokat. Ennyi! Sok sikert! :)
2015. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De épp az, hogy miatta sírok,kérdez valamit de a konverszáciòt nem viszi végig mindig elmegy...ott hagy...beszéljek én magmnak Épp ezért érzem magam reménytelenek.És a történtek után már a szemébe se tudok nézni...utol ér a sírás vagy szégyelem magam.
2015. nov. 1. 01:57
 6/10 anonim ***** válasza:

REMÉNYTELEN VAGY: mert nem tudsz őtet helyett őt írni, de

VAN ESÉLYED: mert ha ennyire jól használod a [-e]-t akkor tuti hogy beléd szeretXD

amúgy miért tetszik, mert páwa? ha ige, kerüld el, meg alapból bunkó-> hagyd a francba, keress mást

2015. nov. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs, látod, előző vagyok, és én sem tudok írni, másrészt meg ha nem hallgat meg, akkor megérdemelné, hogy valamit jól fel....janak neki, az ilyennel ne is foglalkozz, majd lenyugszol
2015. nov. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utoló.A helyesíràsomba ne menjünk bele:)) ok?Én Erdélyi vagyok erre felé nem divat, hogy "õtet" mondjunk.De a "páwa" azért tetszik mert vicces,jól tanul,helyes, (tökéletes a haja) minden jó benne csak bunkó. (Helyesírásért bocs megint telefonról vagyok,csúszik a kezem és az "ekránom" is elvan hasadva.) Köszi az eddig hasznos válaszokat:)
2015. nov. 1. 02:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Hasadva én is... *repedve
2015. nov. 1. 02:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért hagyod magad szivatni?? :\
2015. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!