Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy tetszek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszek neki? Egyáltalán lehetne ebből így valami?

Figyelt kérdés
A srác 21 éves én 16. De szerintem nem is a korkülönbség a fő probléma(többek szerint is simán vagyunk szellemileg egy szinten),inkább hogy nagyon sok lánynak bejön. Én meg nem mondanám magam olyan "húdeszépnek",inkább átlagosnak. Mégis úgy éreztem,hogy lenne nála esélyem. Mindig ha egy helyiségben vagyunk próbál velem beszélgetni,folyamatosan mosolyog rám szóval érzem hogy keresi a társaságom. Ráadásul már mondták,hogy valószínű tetszem neki csak nem mer közeledni egyéb okok miatt(ezt privátba kifejtem ha valakit érdekel). Hozzá kell tennem nem egy csajozós srácról van szó,ő tipikusan az a helyes jófiú. Ezért is tetszik több mindenkinek. A véleményetek érdekelne,hogy egyáltalán reménykedhetek-e.

2015. nov. 1. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nem vagy egy tucat lány,akkor különösen van esélyed nála. :)
2015. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!