Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, nagyon bírom, énis tetszek neki, ő is bír engem, de ő csak barátságot akar. Mit tegyek, hogyan legyen ebből több min barátság?

Figyelt kérdés
én tudom ő mit érez irántam,ő tudja én mit érzek iránta,de ő azt mondja "csak barátság".szerelmes vagyok
2012. márc. 19. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyet együtt, sok program, együtt tanulás, jön a jó idő - mehettek cajgázni estébé, aztán várj. Ne rohand le, mert azzal csak elriasztod. Sajna ez türelemjáték.
2012. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne erőltesd. ha szereted, tartsd tiszteletben, hogy ő mit szeretne. ha nem vonzódik, nem tehetsz semmit igazából.
2012. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 21. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
felesleges teperned ha egy csaj eldöntötte magában h nem kell neki egy pasi, akkor te még a csillagokat is lehozhatod neki az égről akkor sem lesz semmi, sőt még zaklatásnak is felfoghatja......
2012. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!