Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nős férfiba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nős férfiba baj ha nincs lelki ismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Persze nincs köztünk semmi az egész inkább olyan plátói mint kettőnk részéről.Egy ideig csak barátok voltunk,de beleszerettem. Én 16 vagyok ő pedig 27.

2015. nov. 1. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán van fogalmad a plátói szerelem kifejezés jelentéséről, de sebaj. Ha nincs köztetek semmi, akkor nincs okod arra, hogy lelkiismeret furdalásod legyen.
2015. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs köztetek semmi, akkor nem mindegy, hogy ő az vagy George Clooney? Akkor lehetne lelkiismeret furdallásod, ha több is lenne...

Viszont tudod, hogy ennek semmi értelme, úgyhogy minél hamarabb lábalj ki ebből.

2015. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
17 vagyok, kavartam egy pasival aki 27, igaz nem nős, de volt élettársa is mellettem. bár én ezt csak utólag tudtam meg. nem volt lelki ismeret furdalásom... inkább neki kellett volna hogy legyen.
2015. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy nincs lelkiismeret-furdalásod. Az ember nem választhatja ki kibe szeret bele. Inkább neki kéne, hogy legyen, ha ő is így érez. Ha ő is így érez akkor valami nincs rendben a házasságával. Ne legyél "házasságtörő", ha egyedülálló lesz akkor beszj vele, de addig inkább hagyd békén.
2015. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!