Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS? Van egy cuki fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dixiekrisztina kérdése:

SOS? Van egy cuki fiú a suliban 2 évvel időssebb nálam és teljesen beleszerettem.

Figyelt kérdés
Nevezzük E-nek. Tavaly a legibarinőm rohant utánna de ő elutasította. Előle titkolom a dolgot nehogy megsértődjőn rám. Mi a suliban szoktunk rendezni évente futóversenyt. Ekkor kimegyünk a közeli parkba és ott mérkőzünk meg. E. is ott volt !-! A verseny után (az általam legszebbnek tartott)barátnőimmel sétáltunk ő pedig 4-ünk közül pont engem kérdezett meg, hogy hanyadik lettem!? Hazaúton a parkból végig piszkálta a hajam és mosolygott rám! UuU Olyan aranyos! Szerintetek mit csináljak? CSAKIS JÓ INDULATÚ KOMMENTEKET VÁROK! 12/L

2015. okt. 21. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Küld el neki ezt a kérdést!
2015. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Istenem küldj mentőt mert leugrok a tetőről
2015. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyvalószínűséggel tetszel neki, de vigyázz nehogy csk kihasználjon.
2015. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. nem hiszem nem is beszélünk és alig-a falig ismerjük egymást. A sulis pletyik szerint van barátnője de nem tudom hogy valóban igaz-e?
2015. okt. 25. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

"alig-a falig ismerjük egymást" mi??


Es 2 év ennyi idősen sok!!

De mondjuk inkább 10 évesnek mondanalak ilyen szohasznalattal...

2015. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még annyinak se. xD
2015. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!