Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar (t),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar (t), miért csinálta ezt? Minden barátom azt mondja, hogy felejtsem el, mert egy ****fej, de amíg nem tudom a miértre a választ, nem megy.

Figyelt kérdés

Év eleje óta vagyunk közös órákon, a legelső pillanattól fogva néz. Még hónapokkal ezelőtt bekövetett instán, párszor beszéltünk élőben, de semmi több.. Minden órán nézett, volt, hogy kacsintgatott, mosolygott rám, látszott, hogy érdeklem... Sulin kívül a köszönés/beszélgetés viszont nem ment.. Ha mellette ültem, végig beszélt hozzám, a térdemet fogdosta, de csak suliban.. Más lányokkal beszélt előttem, direkt úgy, hogy lássam, közben instán lájkolt mindent.. Ráírtam, akkor felvágósan de aranyosan válaszolt.. Most ráírtam, egy válaszra sem futotta.. Sőt, snapchaten egyik percről a másikra le is törölt, minden magyarázat nélkül. És ugyebár holnaptól iskola, újra találkozunk...

Na, fiúk-lányok, szerintetek?... (Amúgy egy 18 éves srácról beszélünk, iskola szépfiúja, én meg 167 cm-79 kiló vagyok, egyesek szerint egész szép..)



2015. nov. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszeruen pofatlan. Es lyukra maszo.
2015. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben nálunk is volt egy ilyen srác. Spice Girls-nek hívott minket a barátnőimmel, és azt volt a kedvenc szórakozása, hogy barátnőmet (aki akkor még egy duci, visszahúzódó lány volt) zavarba hozza. Nem volt ezzel semmi célja, csak egyszerűen feltüzelte, hogy szórakozhatott vele, és senki sem tudta mit akar valójában. Az ilyeneket egyszerűen le kell csapni, nem akar semmit.
2015. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem is az, hogy cukkolt vagy fel akart húzni, mert nem olyan vagyok.. nem zavar a külsőm, nem is vagyok olyan hűdekövér, többek szerint is jól nézek ki, meg azért elég társasági meg központi ember vagyok. az a baj, hogy szerintem arra voltam jó neki, hogy eljátssza hogy akar valamit aztán otthagy... kiváncsi leszek rá suliidőben
2015. nov. 1. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

80 kilóval nem vagy hűdekövér? Lololololol! Kisgömböc.


Amúgy szórakázik veled. Szokásuk ezt csinálni. Behülyítik a csajokat, aztán le vannak szarva. A baráti körben meg szokott menni a duma, hogy "lel tisztára azt hiszi h bejön nekem leleleelel"

2015. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

imádom az ilyen embereket, mint az utolsó válaszoló, akinek egy kommentjéből süt, hogy mekkora egy világi ostoba paraszt :) már elnézést.

a kisgömböcre reagálva pedig, 10 évig úsztam, azóta lovagolok, 5 évig judoztam... a hasamon és a derekamon van egy kis felesleg plusz a belsőcombomon, minden más tiszta izom :)

2015. nov. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!