Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Játszik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Játszik csak és szexet akar? Miért ilyen? Mit tegyek hogy megkapjam? Vagy felejtsem el mert hülyének néz? /21L

Figyelt kérdés
Közös baráti társaságban ismerkedtünk meg először én az apukájával beszélgettem sokat 1 csókis elcsattant de én még akkor a srácot nemismertem nemis figyeltünk egymásra aztán nemtudom hogyan de valahogy a sráccal elkezdtünk beszélgetni nagyon sokat hülyéskedtünk mindig mentünk barátnőmmel hozzájuk házibulira és a végén már azt vettem észre hogy ahogyan beszélgetünk az ő szemében és az enyimbenis az volt hogy vágyunk egymásra noha későbbiekben már ha mentünk barátnőmmel csak a sráccal voltam.Két hete kezdett érzések terénis kifejlődni a dolog amikor meghivtak születésnapra engem és barátnőmet és a srác amikor odamentem ő nem tipikus ismerősként fogadott rajta kivül még volt 6-7 ember rokonaik barátaik ahogyan beléptem az ajtón ő azonnal átölelt filmbe illően megcsókolt és az ölébe emelt és pörgött velem szószerint puszilgatott aztán mondta hogy milyen szép vagyok és uncsija beszólt hogy annyira várt már téged mármint a pasi azán ittunk smárolgattunk de a srác végig csak velem foglalkozott ha kimentem jött utánam ha bennt voltam végig velem volt aztán összekaptunk mert barátnőm táncolt bugyiba részegen és a srácis részegvolt megfogta barátnőm mellét én pedig megharagudtam rá de aztán megbeszéltük és elvoltunk kaptam egy gyűrűt tőle. tett megjegyzéseket hogy kiván de nem volt erőszakos nem ez volt a nála a legfőbb már máskoris mondta de mindig visszautasitottam elég durván táncolni akartam apukájával a srác pedig féltékeny volt szinte mindenkire az apjárais rászólt nőktőlis féltett ezt nem értettem mért azt mondta mindenkinek én a kisasszonykája vagyok olyan zenéket játszott ami nekem szólt de nagyon féltékeny volt mindenkire és ebbőlis összekaptunk aztán pedig én álmos lettem ott lefeküdtem pihenni náluk jött velem ő is smároltunk fogdostuk egymást kisebb dolgok voltak köztünk de szex az nem! és mikor visszautasitottam megkérdezte hogy bolondnak nézem hogy felcsigázom csalogatom és lekoptatom? én pedig mosolyogtam aztmondja hogy lehet téged megkapni? mondom találdki és lefeküdt azt kérdeztem tőle hogy haragszol utálsz? ő azt felelte nem utállak sőt ellenkezőleg és mosolygott aztmondja nem haragszom csak direkt csinálod és én nem szóltam semmit elkezdi te hülye vagy mondom már idese jössz? odafordult és megölelt megpuszilt és nemis ért többé hozzám úgy aztán másnap hazajöttem és beszélgettünk irtam neki hogy akarom őt ő pedig irta hogy mégse voltam vele irom neki szexben? irja ugysem mindig lekoptatsz és mondom neked csak ez a lényeg ha megtörténik nemlátlak többé és azt irta te hülye vagy és mosolygott aztán irta hogy én akarok valamit amugy? irtam neki hogy őt és azt irta te hülyének nézel engem? elkezdi hol érek én fel más kigyurt pasikhoz aztán én megmondtam neki hogy engem más nem érdekel aztán ugyvolt csütörtökön megyek ki mert otthagytam a felsőmet és a fülbevalómat de nem mentem ő feljött kérdezte hogy mértnem mentem mondom tán vártál és durván felelt hogy nem várt és mosolygójel tegnap pedig rámirt hogy pénteken ottvoltam? irtam hogy igen mentem a cuccért meg irtam neki hogy hiányzik ő pedig azt felelte nagy mosolyogva majd elmúlik én megharagudtam rá irta hogy 2 napja fenntvan irtam neki hogy ő minden nővel igyvan? elkezdi ne fárassz már és összekaptunk. 2 naponta jön fel de valamikor rámir vagy ha irok azonnal ir van hogy reggel koránis. ja és a nyakát kiszivtam de nem bánta sőt uncsijais azt mondta hogy ő még igy nemlátta a srácot nővel és hát ennyi a történet tegnap óta nemis irtam neki meg semmi sokat bulizik de viszont többeken mondták hogy max 1 este egy nővel neki akkoris csak smárolnak 1szer kétszer és annyi de igy nem meg rokonai barátai előttis felvállalt senkire nem figyelt csak rám de mégsem tudok belőle kimenni mert egyszer babám bébi aztán pedig durva olyan mintha azt hinné szivatom vagy játszok vele és nem merne közeledni mert fél de ebben nem vagyok biztos szerintetek mivan miért csinálja ezt? játszik csak?
2014. ápr. 13. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rövidítsd le, és talán akkor megtisztellek a válaszommal. :D
2014. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom,mivel ugy nemlenne egyértelmű,de azért köszi a komit majd talán más szán rá időt! :)
2014. ápr. 13. 19:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Wall of text.
2014. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, én elolvastam, és olyanok vagytok, mint két kisgyerek, mindketten olyanokat mondtok a másiknak, ami idegesítő, felcsigázod, visszautasítod majd azt mondod neki, hogy kívánod? Így jó, hogy azt hiszi hülyének nézed. Egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy egyelőre nem szeretnél vele szeretkezni vagy ilyesmi. Így te még mindig azt várod, hogy egy tonna szép szót kapj tőle? Lehet, hogy azt mondta nem haragszik, de mondani bármit lehet. Nő vagyok és úgy érzem itt most a pasi mellé állok, sajna neked kell bocsánatot kérned, vagy legalább megkérni rá, hogy normálisan megbeszéljétek a dolgokat.
2014. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy szántál rá időt! :) Természetesen énis gondolkodtam ezen és tudom,hogy énsem jól cselekedtem,de viszont nem akartam könnyűvérűnek tünni! Nem tudok belőle kimenni,hogy mégis csak szexet akarna,vagy mástis?!
2014. ápr. 13. 19:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) És egyébként jogosan merül fel benned ez a kétség, mert a pasiknak van egy-két érdekes módszerük, amivel ágyba akarják csalogatni a nőt, pl. a sok bók, a szoba kitakarítása, vagy vacsi készítés, és ez a hirtelen minden rokon előtt felvállalt dolog is ilyen lehet. Ha csak arra kellenél neki majd dob, egyszerűen csak azt mondja a rokonoknak, hogy nem egymásnak valóak vagytok és szevasz, Ők nincsenek annyira belemélyedve ezekbe a dolgokba, mint a nők. Tapasztalataim szerint. És érthetetlen felőlük, hogy ma már miért nem képesek hajtani egy nőért, letudják egy "ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel" szöveggel. Én olyan tippet adnék, hogy próbálj meg beszélni vele, és mondd neki, hogy beszéljen őszintén nem fogod leharapni a fejét, ha rosszat mondd is fogadd el, akárhogy nézem ez lenne a jobb megoldás annál, hogy most töprengj még napokig/hetekig ezen, és ezzel veszíteni se veszítesz, a becsületedbe se rondított bele, így veszíteni valód nincsen. Max. elveszítesz egy olyan embert, aki nem is becsült meg, ami nem baj. + ha sikerül a normális beszélgetés nem is lesztek haragban.
2014. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A becsületedbe se rondított bele - ezután zárójelben még megakartam jegyezni, hogy hiszen nem is feküdtél le vele. :)

Segíts neki, hogy segítsen abban, hogy megértsd. Ha nyugodtan állsz hozzá, lehet magába néz és lelkiismeret furdalása lesz.

2014. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És te is megmagyarázhatod, hogy miért voltál visszautasító. Na jól leírtam 3 darabban. :)
2014. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazán kedves vagy,hogy segitettél,és köszönöm szépen a tanácsot! Megfogadom és igy fogok cselekedni,mert bizony igazad van,igy legalább tisztán fogok látni és elmúlnak a kétségek! :) Visszatérve arra,hogy a pasik hogyan csalogatják ágyba a nőket,teljes mértékben egyetértek,mert sok ilyen fickó van! :) Picikét tartok a választól,illetve a reakciótól,de ha nem probálom meg tehát ha nem beszélek vele nyiltan soha nemfogom megtudni,hogy milett volna! :)
2014. ápr. 13. 19:40
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz! :) De ez egyépként számomrais picit értelmetlen,hogy egy semmiből egy jelentéktelen dologból,hogyan lehet ilyen érzést kiváltani,ami bennem van?! ... És mindenféleképpen beszélek vele! :)
2014. ápr. 13. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!