Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csmiso kérdése:

Van egy lány aki tetszik és neki is én de azt mondja nem akar semmit mert csak megbántana. Szerintetek felejtsem el?

Figyelt kérdés
Már egyszer randiztam a lánnyal, oda is ő hívott el ès minden jo volt meg azt mondta hogy máskor is találkozzunk meg hosszabb kapcsolatot akar. Másnap meg közli hogy átgondolta ès nem akar semmit mert ugyis csak megbántana. Èn nem èrtem hogy akkor mit akar.

2015. márc. 31. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Keress mást. Ez egy idióta.
2015. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre èn is.
2015. márc. 31. 20:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges próbálkoznom hogy hátha meggondolja magát?
2015. márc. 31. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak unatkozott, és most ebben lelte örömét. Hagyd rá, és keress mást.
2015. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!