Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de félek bevallani neki az érzéseim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új lány évfolyam társam és van egy elég erős közös érdeklődési körünk. Mostanság elég gyakran beszélünk Facebookon és a suliban is.Nagyon kedves és azt vettem észre hogy szeret velem lenni, de nem tudom eldönteni hogy többet érez e irántam mint barátság. Én meg félek szerelmet vallani neki mert nem tudom menyire rontana a barátságunkon ha neki nem tetszek.
2015. nov. 2. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
még nem is kell... beszélgessetek, hívd egy kis sétára iskola után, azután majd fokozatosan alakul, eljön az ideje, érzeni fogod, hogy mondd, szinte magától kimondja magát: szeretlek. Mert a szerelem nagyobb az embernél...
2015. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!