Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt az osztályb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt az osztályból és úgy szeretném neki bevallani az érzelmeimet iránta hogy elhívom karácsony előtt egy nyugis helyre Pl:A piac térre és ott adok neki egy kis ajándékot és akkorra egy szerelmes versel készülnék neki. Ez túl nyálas?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves fiú vagyok,azt mondták a lányok hogy jóképű vagyok (Ebben semmi Ego nem volt)Meg sportolok is.

2014. dec. 13. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki rákattant a szerelmes versekre?
2014. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én erre gondoltam, hogy ez jó ötlet.
2014. dec. 13. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

(Te meg helyesírási szótárt kapnál tőle cserébe.)


Nekem ez már nyálas, de ha te úgy érzed hogy tetszene a lánynak, akkor rajta! ;)

18/L

2014. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez valóban túl sok lenne így rögtön kezdésnek.

Értem én, hogy te romantikus vagy, de ezzel el is ijesztheted.

Szépen sorban tessék haladni.

Miből gondolod, hogy tetszel neki egyáltalán?

Találkozzatok és beszélgessetek többet.

Ne ajándékkal kezdj.

Ha már tudod, hogy te is tetszel neki akkor lehet ajándék, de ne valami drága valami. A vers meg ilyenkor butaság. Ez csak a filmekben hoz azonnali pozitív eredményt, ezzel is várjál egy kicsit.

Egyszóval, ne zúdítsd rá azonnal minden érzésedet.

2014. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!