Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kényszer szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszer szakítás?

Figyelt kérdés

17/L

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt , nagyon szeretem és ő is engem. Úgy érzem , hogy vele élhetném le az egész életem , ő a mindenem.

Már a közös jövőnkröl is beszéltünk (hogy "milyen jó lenne ha..."), de ezek csak szavak.

A bökkenő az , hogy jövőre fog menni egyetemre (messze) és nem fogunk tudni találkozni , és szerinte/szerintem a távkapcsaolat nem működik , de nem akarjuk elveszíteni egymást.

Mi legyen ? Nem akarom elveszíteni! :'(



2015. nov. 2. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Kényszer leszállásrol hallottam, de olyan hogy kényszer szakitás... még nem
2015. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne működne a távkapcsolat? Meg kell próbálni kérem szépen.. csakis pozitívan ;) Nem kell szétmennetek csak emiatt.
2015. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy tipikus hülye kérdés, melynek az a lényege, hogy megoszd mással a szívfájdalmad, kibeszéld magadból. Nekem az jutna eszembe, hogy mennék vele. Ja, várjál! Te is tanulsz még. Akkor mindegy. Bizony, semmit nem tehettek, ez van. Valamit még talán ki lehet agyalni, de ez a ti feladatotok. Sok sikert! :)
2015. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szükségetek van kifogásra,hogy miért akartok szakítani a másikkal, de alapból meg nincs, mert nem is akartok, mert szeretitek egymást? Jányom, hát ha egymásba vagytok habarodva, és hihetetlenül szeretitek egymást és odavagytok a másikért, nem az lenne a logikus, hogy nem szakítotok? Illetve várjál, ilyen érzelmi dolgokban ne is a logika alapján induljunk, mert ez a dolog valójában tipikusan nem oda tartozik, el keztél rajta logikázgatni, és abból jutottál arra, hogy "áh, nem is szeretem őt annyira, nem is gondoltam olyan komolyan, hogy de jó lenne vele leélni az életemet..." De miért nem? Hát ha nem komoly, akkor engedd el, ha viszont az, akkor tartsatok ki egymás mellett. Hát hogyha szereted, akkor miért nem mész a szíved után? Ha szereted, hogyha ő tényleg fontos neked, akkor hát be kell érnetek most egy darabig azzal szerintem, hogy nem fogtok olyan gyakran találkozni; de én kitartanék a másik mellett, hogyha szeretem, mindenképpen. Nehogy már a távolság beálljon közétek, mikor alapból tökéletes a kettőtök közötti harmónia, akkor a távolságot már ne engedjétek oda be. A harmónia az megfelelő. Viszont a másik hiánya az tényleg nem, de szerintem megéri rá várni. Szóval hogy kivárod, amíg ő elhozza a harmóniát, szerintem megéri erre várni. Mert ugyan van távolság, de utána azzal lehetsz, akit igazán szeretsz, és nem egyedül már, vagy olyasvalakivel, akit esetleg nem szeretsz annyira. Szóval érdemes mindig kivárni, amíg hazajön. Meg utána is, ha kijárta az egyetemet, meg te is amiket akartál, elvégezted, akkor meg már majd fogtok tudni együtt lakni, egy házban, és akkor már nem lesz köztetek a távolság. Kérdés, hogy van -e annyira erős a szerelmetek, hogy hát, ezt a nagy "türelem-időszakot" kivárjátok egymásért. Mert nekem úgy tűnik, hogy ti valójában szeretitek egymást igazán, tehát akkor nem értem, miért lehet kérdés a szakítás gondolata. Hogyha ennyire összetartoztok, és egymásnak másikfelei vagytok, akkor szerintem maradjatok együtt. Én a távolság miatt nem adnám fel ezt a kapcsolatot. Minden jót kívánok nektek, és kitartás, fel a fejjel!:)
2015. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnétek egymást, fel sem merülne bennetek ilyen fsság, de mindegy.
2015. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!