Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek szakítás után megvan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szakítás után megvan az a kényszer, hogy látnotok kell őt/kapcsolatba kell lépni vele?

Figyelt kérdés
Vagy egész egyszerűen továbbléptek egyből és nem keresitek semmilyen formában?
2012. okt. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

a legtöbb embernek, aki szerelmes, megvan, hiszen természetes, hogy érdeklődsz az iránt, akit szeretsz. az meg hülyeség, hogy ha szeretsz, elengedsz

ettől függetlenül a legegészségesebb és legegyszerűbb a továbblépés lenne. bár lehet ehhez szükséged van még az exedre, pl nem beszéltétek át eléggé a dolgokat stb

2012. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, ha én kezdeményeztem a szakítást, nincs ilyen kényszer bennem, ha engem dobtak akkor már inkább. De utóbbi esetben lekeverek magamnak két kijózanító pofont, "szedd össze magad, hol az önbecsülésed?" felkiáltással és megyek tovább.
2012. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legutóbbi kapcsolatomban én szakítottam, mert nem éreztem már azt amit kellett volna. De mégis keresni akartam....s végül fel is hívtam....aminek a vége az lett, hogy újra találkozgatunk, ami számomra csak baráti, de látom rajta, hogy neki több :/
2012. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Igen, megvan mind a szakított, mind a szakító félben. Nem szabad engedni ennek az érzésnek, ha egyszer nem működött, jobb minden, de tényleg MINDEN kapcsolatot megszakítani...
2012. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen meg van, de nehagy ennek az érzésnek szerintm inkább ezt az érzést nyomd el. Az ex az ex maragyon is az emi nem ment először az nagyrészt másadszor sem fog. Tapasztalat :))ű
2012. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen 2x is ugyanazzal a személlyel tehát most is együtt vagyunk. Mindkétszer én szakítottam mert nem illünk össze folyton veszekszünk, de mégis mindig keresett én meg nem tudtam ellenállni. Se veled, se nélküled. Soha nem akarnám elveszíteni teljesen, mert tudom milyen jó ember stb... Nem tudom, hogy lesz ennek vége :/
2012. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lifeishard ***** válasza:
Megvolt, de elnyomtam. :)
2012. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!