Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esely, remenykedhetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esely, remenykedhetek?

Figyelt kérdés

Volt baratom ket hete szakitott velem,egy evig voltunk egyutt.Tavkapcsolatban eltunk,de hihetetlen jo kapcsolatunk volt,nagyon szererett.Aztan osszel nagyon keveset talalkoztunk(szulei nem engedtek,mert az iskola az elso) es egyre tobbet veszekedtunk,ideges voltam es feszult,sokszor belekotottem,semmi sem volt jo amit mondott,szornyen viselkedtem.Es elloktem magamtol.A szakitast a tavolsagra fogta,masnap még irta,hogy hianyzom neki es szeret,es egyszer ha ujra adottak lesznek a korulmenyek,ujra egyutt leszunk.Aztan egyre bunkobb lett,azt mondta mar semmit nem erez irantam,talalkozni sem akar,o lezarta ezt mar.Egyszeruen nem tudom felfogni,hogy az a fiu,aki mindennel jobban szeretett,sirt ha osszevesztunk,ilyen rovid idon belul kiszeressen belolem..

Most arra gondoltam,hogy megvaltozom,hiszen a regi enemet szerette,es beszelgetek vele,de nem fogom felhozni a temat kettonkrol,hanem varok,hatha eszreveszi,hogy valtoztam,es elkezdek hianyozni neki.Nem akarom feladni,mert o jelent számomra mindent.



2015. okt. 27. 07:29
 1/5 anonim válasza:
Na kislány,azt hiszem,tudom ki vagy. De sok sikert,kitartás.
2015. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretett ki belőled, csak mivel így viselkedtél vele, ezért úgy érezte, hogy már nem szereted, és ezért fogta a távolságra. Ha megváltozol, akkor nagy eséllyelfellobban benne a régi láng.

Sok sikert! :)

2015. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta,mas lanyokat is meg akar ismerni,es nem lat ra sok eselyt,hogy ujra egyutt legyunk..
2015. okt. 27. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret még téged! Szerintem azért írta ezeket, hogy megbántson téged, és elfelejtsd őt. A fiúk hajlamosak erre szerintem, de utána úgyis megbánják. Azóta valami fejlemény?
2015. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.Azota nem beszeltunk,en kezdem tultenni magam rajta. Nemtudom mivan vele.
2015. nov. 8. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!