Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ismertem meg egy lány 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondod!!!!!!!! kérdése:

Most ismertem meg egy lány 2 napja csak az baj hogy személyesen nem találkoztunk még de már skypon kameráztunk már és nekem meg tetszett de hogy mondjam el neki hogy bejön de úgy hogy ne küldjön el a fa***ba engem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a csajoknak jól esik ha tetszenek vkinek. nem fog elküldeni a francba
2014. szept. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondd még! Csak beszélgess vele, aztán lassan rávezeted.
2014. szept. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mond neki h este is gondoltál rá, és néha beszélgethetnétek máskor is. a kamerát magától is befogja kapcsolni szerintem, ha már korábban is bekapcsolta.
2014. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Everybody says she's lookin' good

And the lady knows it's understood

Strutter

2014. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oszinten a szemebe. "Tetszesz es jo veled lenni!" Ez a legvonzobb fellepes.
2014. szept. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne rohand le! Várjál vele, de próbáld meg vele éreztetni, hogy különleges a számodra!
2014. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!