Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel sokat chateltünk aztán egy darabig nem és kb.1 hónap szünet után ráírtam és annyira aranyos,meg szíveket ír stb.De szerelmet vallott egy csajnak aki visszautasította mert van barátja de azt mondta lenne amúgy esélye nála...2 hét után lehetek szetelmes belé?Mikortól közeledhetek felé?Bevallhatom neki,hogy szeretem?Vagy még korai lenne?

2015. nov. 4. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy lenne nála esélyed de csak olyan vígasznak és valószinűleg 1-2 hét után szakítanátok...abból gondolom ezt hogy mondtad hogy szerelmet vallót egy másik lánynak...

De csak ha chateltek meg nem takálkoztok vagy nem ismeritek személyesen egymást akkor szerintem hülyeség együtt lenni,nem abból ál a szerelem hogy facebookon küldözgetjük egymásnak a szivecskéket meg puszit

2015. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2015. nov. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!