Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta hogy kiszeretett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy kiszeretett belőlem? De miért? Meg hogyan? Hogy lehet az, hogy egyik nap még szerelmes belém, másik nap meg már nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, ő engem viszont már nem, TALÁN barátként, és ő egy jó ideje a legjobb barátomba szerelmes, és azóta nem szeret engem mióta ők beszélnek.

mit tegyek? ő az életem és nem érdekel más lány, ő az aki mindig mellettem volt, az ő buksiját láttam reggelente ébredésnél és este elalvásnál.. nagyon hiányzik nekem :'( nem bírok nélküle élni.. most is bőgök és nem kéne mert iskola van és.. ajh már.. ő volt az életem értelme.. ő volt az életcélom... hogy őt boldoggá tegyem... hogy nyerhetném vissza a szerelmét vagy valami? :( 2 hete van még az életemnek hogy rendbe hozza magát, aztán VÉGE! :'( se itthon se iskolában se sehol nincs semmi rendben.. egyedül ő volt az aki miatt felkeltem.. és nem adtam fel.. és mostmár vége... nem bírom nélküle!


2015. nov. 2. 05:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fiu vagy lány vagy?

Ha együtt alszotok ez csAk egy fellángolás

2015. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül barátom velem is ugyanez történt,talán már nem is lenne rossz ha nem az új pasijával látnám :/
2015. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nyugi, ez ilyen. Majd lesz mas. Tele van a vilag csajokkal.
2015. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést, de nehogy feladd már az életed... Én nekem is volt egy nagy szerelmem kb. 1 éve. Átvágott, megcsalt és megalázott, kihasznált. Nagyon szerettem. Suliban nincsennek barátaim, otthon nem alakulnak jól a dolgaim. Nekem már csak a sulin kívüli barátaim maradtak. Mégsem letzem öngyilkos és nem is akarok az lenni, pedig rengeteg fájdalom ért már az életben. :)

17/f

2015. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"sehol nincs semmi rendben"

Minden rendben van mindenhol. :)

Írj ha kell segítség kikerülni e tudati állapotból.

2015. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem is hasonlóan történt 1 éve. 2-2 és fél hónapig voltunk együtt csak. Mikor kórházba került, én többször meglátogattam, de ő erre meg átvágott, megcsalt, most meg a legjobb barátom a "célpontja". De a legtöbb csaj el van szállva magától. Ezért most nekem az a célom, hogy jól tanuljak, gazdag legyek, majd "visszavágjak":D

18/F

2015. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pacsi utolsó,ez a beszéd,én is most felfejlesztem magam had lássa késöbb hogy mit dobott el...
2015. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, 6-os vagyok, pacsi:D
2015. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3# én nem akarok mást.....


4# engem is sok fájdalom ért már.. és még ér máig is. csak épp nekem azon kívül sincsenek barátaim. elballagtunk és mindenki eltűnt. akikkel neten beszéltem meg felszívódtak. egyedül exem maradt, és akibe szerelmes..


6# ő nem volt soha elszállva magától.. soha.. még most sincs... a tanulással is gondjaim vannak, mert sokat hiányoztam és pótolnom kell mint állat. reggel 5kor kelek, 6-tól (akkor indulok a buszhoz.. 1× át is kell szállnom) du. 2ig suliban vagyok, ha nem tovább, pl hétfőn meg kedden 5ig (negyed 4kor vége a gyógytesinek, és fél 5kor megy busz.. és akkor is még át kell szállnom egyszer..)..

2015. nov. 2. 17:58
 10/11 A kérdező kommentje:

ja és


1# fiú.. én 15.. ő 14.

2015. nov. 2. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!