Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » EZ MIT JELNTHET TETSZEK NEKI?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ MIT JELNTHET TETSZEK NEKI? Na szoval van egy fiu 14 éves e ugy joba vagyunk de az egyik fiu baratom felhivta ra a figyelmemet h mindig nez és féltékeny képet vag meg ha egy masik fiuval vagyok elfordul es pofakat vag.

Figyelt kérdés
Tetszek neki vagy mi van ilyenkor?? 14/L

2015. okt. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiába szólt a fiú barátod szerintem:D.
2015. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tetszel neki csak lehet hogy nincs mersze elmondani
2015. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teccel neki csak nem meri elmondani.

Szoktál vele beszélni?

2015. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha 14 éves vagy akkor szerintem jó lenne ha elbeszélgetnél vele ... Bizonyára tetszel neki csak fél kezdeményezni... Sok ilyen pasit ismerek ... Szerintem próbálj összehozni egy titkos beszélgetést!!! Biztos hogy bejössz neki...
2015. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki:D

Ha 'féltékenykedik' is,akkor meg pláne!

Próbáld vele megbeszélni ezt,vagy utalj erre a témára,hátha elmondja mit is érez.:)

2015. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!