Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Veletek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Veletek már történt ilyen? (Lent)

Figyelt kérdés
Egy éve és négy hónapja együtt vagyok a barátnőmmel.......de egyre több a probléma a kapcsolatunkban.Az utóbbi elkezdtem irogatni lánnyal,aki külsőre nagyon bejön.....eddig nem is foglalkoztam más lánnyal a barátnőmön kívül,de ő valamiért nagyon bejön........a barátnőm rájött hogy valahol azt írtam arra a lányra hogy cuki,és most nagyon haragszik rám......nem tudom mit tegyek,szeretem a barátnőm,de nagyon bejön az a lány :( aztán lehet hogy nincs is nála esélyem,alig ismerem,de nagyon bejön.Mit tegyek? Segítsetek kérlek! :(

2015. okt. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos eljön az az idő, amikor megunod a barátnőd. Még ha szereted is, elvész egy bizonyos vonzalom, ami nélkül már nem az igazi. Ha más lány ennyire be tud jönni neked, akkor ez megtörtént... eléggé rossz jellemre valló dolog, de én beszélnék még azzal a másik lánnyal, megnézném, van-e esélyem, és ha már tudom hogy van, akkor döntenék.
2015. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanez történt velem is.. 2 év alatt szépen lassan elmúlt a szerelem, aztán betoppant egy új fiú az életembe, újra éreztem a "tüzet", új volt, izgi volt. Mikor rájöttem, hogy mi a helyzet szakítottam a barátommal és nem sokkal rá összejöttem a jelenlegi barátommal és minden szuper. :)

Csak egy kérdés... Hány éves vagy?

2015. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha már bejön egy lány az is azt jelenti hogy valami gáz van a kapcsolatodban...szerintem ismerd meg a másik csajt és szüneltesd a barátnödet
2015. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!