Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha én írok rá a srácra?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én írok rá a srácra? Ha nem akkor mit írjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudjátok van az az érzés (vagy hát nem tudom h van-e ez így mással is, de) amikor a neked tetsző ember (ebben az ebben srác)akkor kb. 20x játszod el a jelenetet: megnyitod a chatablakot, bezárod a chatablakot... A srác nálam 2 évvel idősebb és mindig elhatározom magam, hogy na most majd írok neki, de aztán mindig meglátom egy lánnyal aki sokkal szebb, és a bátorság olyan mint a mesék kezdése: hol volt, hol nem volt. Szerintetek ráírjak? Fiúk ti mit szólnátok, ha egy lány, akit ismertek de már rég nem beszéltetek, és mindig összefuttok és felveszi veletek a szemkontaktust, és a lány mosolyog rátok és ti is, rátok írna a lány. Mi lenne a reakciótok? Milyen kezdeményezésnek örülnétek? Vagy esetleg először csak köszönjek neki/integessek neki? Vagy esetleg beszélgessek vele? (mondjuk ez kizáródhat, mert még kicsit gyerekesen viselkedik) Lányok ti hogyan kezdenétek? Volt már ilyen veletek? Mit csináltatok?

2015. nov. 6. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok, de hasonló helyzetbe vagyok. Egyáltalán nem ciki ha te írsz rá először, csak előtte gondold át magadban, hogy miről akarsz vele beszélni. Ne csak az legyen, hogy szia, mizu?! Írj rá nyugodtan, sok fiú nyuszi és nem mer kezdeményezni:) Egyébként hány éves vagy?
2015. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Suli években 2 év van köztünk, de amúgy másfél. Egyébként 2 hónap múlva 13 c:
2015. nov. 6. 16:42
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyébként mire gondolsz, okés, h ráírok, meg, hogy mizujs, de utána? Nem akarok nagyon sablonosnak tűnni.
2015. nov. 6. 16:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy te hány éves vagy?
2015. nov. 6. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mit szeret csinálni és pl. ebből kiindulva tudtok sokmindenről beszélni. Am 14vagyok
2015. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Habár ennyi idősen még inkabb nem pasizz vagy 2évet várjál még vele, szerintem. Oké ha tetszik egy fiú, beszélgessetek, de szerintem ne menjetek tovább :) De ez az én véleményem, nem szólok bele
2015. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi volt.2 evvel idősebb a fiú, elhataroztam h ráírok.Eleinte elbeszelgettunk, de kesőbb már pár nap mulva kifogytunk a témából.Nem bántam meg h ráírtam, de tobbszor sztem nem fogok ráirni fiúkra.Ha tetszel neki, o majd ugyis ír.13/L
2015. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!