Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem vagyunk együtt a volt barátommal (23),de mégis folyton felhív, folyton beszélgetni akar annak ellenére hogy jeleztem felé én nem szeretnék. Miatta szakítottunk, azzal az indokkal hogy már nem szerelmes. Miért nem hagy akkor békén és engedi hogy elfelejtsem ezt az egészet? (...tőle hiába kérdezem...)
2015. nov. 8. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy attol meg nem akar elvesziteni, mert nem szerelmes.

Baratnak akar, vagy ilyesmi.

Persze lehet, hogy rohadtul nincs igazam, en csak magambol indulok ki.

Mit mond akkor, mikor rakerdezel?

2015. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy jóban akar lenni, de én minden alkalommal elmondom hogy én nem, hogy idegesít, sértegetem meg veszekedek vele, megmondtam hogy nem érdekel semmi,engem nem érdekel mit csinált meg mi van vele, nem is akarok tudomást venni róla,mindig megigéri hogy többet nem keres aztán 2 nap múlva heló megint...mondtam neki hogy nekem ez fáj meg bántó de újra és újra jön hogy feltépjen.
2015. nov. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!